Aslı Güngör’den “Meleklerin Yolu”

Bugüne dek binlerce kişinin hep bir ağızdan eşlik ettiği klasik olmuş fenomen şarkılara imza atan Aslı Güngör sözleri kardeşi Burcu Güngör’e, müziği kendisine ait olan “Meleklerin Yolu” isimli yeni single çalışması ile müzikseverlerle buluşuyor.

Kalbe dokunan melodilerin, modern sound’larla buluştuğu “Meleklerin Yolu”nun düzenlemesinde Tansel Doğanay’ın imzası var. Şarkının mix’i Tansel Doğanay, mastering’i Robin Schmidt tarafından yapıldı.

“Meleklerin Yolu”nun video klibi için yönetmen koltuğuna oturan Aslı Güngör’ün, İzmir’de gerçekleştirdiği çekimlerde görüntü yönetmenliğini Yüksel Buldaş, sanat yönetmenliğini Mustafa Genç üstlendi.

Video klip ve fotoğraf çekimi için Sündüs Güngör’ün styling’i ile objektif karşısına geçen Aslı Güngör’ün, single kapak ve imaj fotoğrafları Mustafa Genç tarafından çekildi.

Aslı Güngör “Meleklerin Yolu” ile ilgili duygularını şu sözlerle anlattı: “Projelerimin yapımcısı da olduğum için yaratıcılığımı her alanda, özgürce kullanabildim. Beni yakından tanıyan, dünyamı bilen insanlarla çalışmak büyük rahatlık. Bu projede % 100 Aslı Güngör var! Kendimi gerçekten hissettiğim ve olduğum şekilde yansıttım. Şarkım ve video klibimde yeni bir Aslı değil, gerçek Aslı’dan bir parça var” dedi.

Aslı Güngör’ün kendi yapım şirketi çatısında yayınladığı ilk projesi olan “Meleklerin Yolu” single’ı; Aslı Güngör Production etiketiyle, tüm yasal dijital müzik platformları aracılığıyla müzikseverlerle buluştu.