Athena 29 Ekim’de Fethiye’de sahne aldı!

Yurtiçinde ve yurtdışında sayısız konser ve festivalde yer almış, Türk rock müzik tarihinin efsane gruplarından Athena, 29 Ekim 100. yıl Cumhuriyet konseri için Fethiye’de on binlerce kişinin katılımıyla dev bir konsere imzasını attı!

Cumhuriyet sevdalısı on binlerce Fethiye’li sokak ve caddeleri doldurup, Fener Alayı sonrası Beşkaza Meydanı’nda Athena’nın şarkıları ile bu muhteşem günü büyük bir coşkuyla kutladı.
“Arsız Gönül” ile başlayan yüksek tempolu konser Gökhan’ın “Fethiye bizim için çok önemli, müziğe başladığımız ilk yıllarda yazlarımızı burada müzik yaparak geçirdik ve bu çok anlamlı günde sizlerle olmak bizim için çok özel” sözleriyle devam etti.

Sahne performansı ile farkını her zaman ortaya koyan Athena, “Arsız Gönül”ün ardından “Kime Ne” ve “Dam Üstüne Çul Serer” ile devam ettiği konserinde “Kafama Göre”, “Ben Böyleyim”, “Serseri Mayın”, “Yaşamak Var Ya”, “Her Şey Güzel Olacak”, “12 Dev Adam” gibi hit olmuş şarkılarını yorumladılar.

İki saatten fazla sahne üstünde kalan Athena her daim şarkılarını seyircilerinin oluşturduğu dev koro eşliğinde söyleme geleneğini Cumhuriyet’in 100.yıl konserinde de gerçekleştridi ve her dakikasında unutulmayacak anların yaşanmasını sağladı.

Gökhan Özoğuz, Hakan Özoğuz, Emre Ataker, Egemen Özkasnaklı ve Ozan Öner’den oluşan Athena sevgisi Fethiye’ye sığmayarak rekor düzeyde bir katılım sağlandı.