Ayşe Hatun Önal “Beyaz Atletli (Esat Bargun Versiyon)”

Seslendirdiği şarkılar, çektiği klipler ve müziğindeki yenilikçi yaklaşımla ilk albümünden bu yana standartların üzerinde, cesur işlere imza atan Ayşe Hatun Önal, bir kez daha müzikseverleri şaşırtacak. Sevilen sanatçı, “Beyaz Atletli” şarkısına çektiği video kliple yine müzik dünyasının gündemine oturacak!

Müzik eleştirmenlerinden tam not alan son albümü “Selam Dengesiz” ile bu yılın en çok konuşulan isimlerinden olan Ayşe Hatun Önal, merakla beklenen ikinci video klibini gün yüzüne çıkarıyor! Önal, müzik dünyasında olay yaratan şarkısı “Olay”ın ardından, “Beyaz Atletli” şarkısının “Esat Bargun Versiyon”unu kliplendirdi.

“Beyaz Atletli” şarkısına yepyeni bir versiyon yaptıran Ayşe Hatun Önal, şarkının yeni düzenlemesi için, YouTube’da yayın hayatına başladığı ilk günden bu yana bir fenomen haline gelen “Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana’da” dizisinin müziklerini hazırlayan Esat Bargun ile çalıştı. Söz ve müziği Gülşah Tütüncü imzası taşıyan şarkı, Esat Bargun’un dokunuşuyla yepyeni bir ruh kazanırken, dinamik ve yenilikçi altyapısıyla da dikkatleri çekecek.

Adana’nın Hürriyet Mahallesi’nde ve eski Çukobirlik Fabrikası’nda çekilen klipte, “Sıfır Bir” dizisinin yapım ekibi görev aldı. Kadri Beran Taşkın’ın yönetmen koltuğunda oturduğu klibin çekimleri 2 günde tamamlandı. Cup motorsikletlerin, eski model modifiye araçların kullanıldığı ve uzun bir ön hazırlık süreci gerektiren klibin sanat yönetmenliğini ise Ahmet Semih Uğur üstlendi.

Hürriyet Mahallesi’nin el değmemiş sokaklarında çekilen video klipte 5 profesyonel dansçının yanı sıra mahalle sakinleri, motor akrobatları ve deneyimli drift şoförleri de yer aldı. Kalabalık cast’ıyla dikkat çeken klipte, beyaz atletli prens rolünde Halil Yuşa Yağcı Ayşe Hatun Önal’a eşlik ederken, klipte yer alan at arabasını ise şarkının yeni düzenlemesini yapan Esat Bargun kullanıyor.

Klipte kimi zaman Hürriyet Mahallesi’nin dilberi, kimi zaman ise drift yarışlarının gözdesi olarak gördüğümüz Ayşe Hatun Önal, aynı zamanda Anıl Can’ın stil danışmanlığında hazırlanan kostümlerle kamera karşısına geçtiği etnik danslarıyla da göz dolduracak.

Ayşe Hatun Önal’ın; iddialı sözleri ve yenilikçi düzenlemesiyle olduğu kadar klibiyle de çok farklı bir işe imza attığı “Beyaz Atletli (Esat Bargun Versiyon)” şarkısı dijital platformlardaki yerini alırken, şarkının videosu da Ayşe Hatun Önal’ın YouTube VEVO sayfası ve müzik kanalları aracılığıyla müzikseverlerle buluştu.