Ayşegül Aldinç’ten 15 günde 4 konser!

Ayşegül Aldinç, 2024 yılı konserlerine hızlı bir başlangıç yaptı. Aldinç, kendisini özleyen dinleyicisiyle 3 farklı şehirde, 15 günde 4 konserde buluştu. Adana ve Mersin’den sonra geçtiğimiz hafta sonu da; Fişekhane ve Kartal İstmarina Jolly Joker’de ayağının tozuyla muhteşem konserlere imza attı.

Sayısız hit şarkı, onca albüm, bir dolu ödülle, Türk müzik tarihinin güçlü yorumculardan Ayşegül Aldinç; yine doyumsuz, yine eğlencenin zirve yaptığı konserlerinde, sesi, güzelliği ve şarkılarıyla izleyenleri hipnotize etti.

Konserlerine, “O Kız” şarkısıyla başlangıç yapan Ayşegül Aldinç “Beni Hatırla”, “Alev Alev”, “Al Beni”, “Durum Leyla”, “Bir Tek Gördüğüm”, “Alimallah”, “Sorma” gibi geniş kitlelerin ezbere söylediği hitlerinin yanında bazı sürpriz sevdiği coverlarıyla süslü repertuvarının klasikleşmiş Türk pop müziği şarkılarıyla yorumladığı bölümde eşsiz bir müzik şöleni yaşatıyor.

Her dönem üreten, kalıpları yıkan, pek çokları için gerçek bir idol olan Ayşegül Aldinç, kendini daima yeniledi. Aldinç, hem akla yerleşen hem de daima şaşırtan sahne performansında, geçmişten günümüze kadar uzanan diskografisinin farklı köşelerindeki şarkılarla, 2 saatlik bir gezintiye çıkarıyor.