Bahadır Tatlıöz & Mavi Gri “Aşka Çare Bulunmaz”

Bahadır Tatlıöz ve popüler müzik grubu Mavi Gri bu yazın en romantik şarkısına imza attılar. 16 Haziran’da dinleyici ile buluşan “Aşka Çare Bulunmaz” aşk acısı yaşayan herkesin duygularına tercüman oluyor…

Şarkıcı ve şarkı yazarı Bahadır Tatlıöz, 13 yaşında başladığı profesyonel müzik kariyerinde sayısız ünlü sanatçıya eşlik etti. Avrupa’da birçok müzik festivalinde sahne aldı. “Takvim”, “Beni Yak”, “Su Yolunu Bulur”, “Net” ve “Uzun Lafın kısası” gibi hit şarkıları dijital platformlarda milyonlarca kez dinlendi.

“Alt Üst Olmuşum”, “Ölümle Yaşam Arasında” ve “O Ben Olamam” isimli hit şarkılarıyla tanınan Mavi Gri ise son zamanlarda Türk müzik sahnesine renk katan alternatif rock gruplarından biri. 2016 yılında müzik dünyasına adım atan grup, kısa sürede adını duyurmayı başardı. Ayrıca, birçok müzik festivalinde verdikleri konserler ve sahne aldıkları mekanlarda büyük ilgi görmeye devam ediyorlar.

Bahadır Tatlıöz ve Mavi Gri’nin dinleyici ile Mavi Gri etiketiyle buluşan şarkısı “Aşka Çare Bulunmaz” günümüz müzik trendlerini yakalarken aynı zamanda duygusal sözleriyle melankolik bir atmosferi de içinde barındırıyor ve hüznüyle dinleyenleri ilk seferde etkilemeyi başarıyor.

Şarkının söz müziği Mavi Gri’nin solisti Akif Alkan, aranjesi ise Bahadır Tatlıöz ve Mavi Gri ortak imzası taşımakta.

Bahadır Tatlıöz & Mavi Gri – Aşka Çare Bulunmaz

Yanımda olman gerek biraz
Elimi tutman
Biz koca bir hayatı
Senle beraber paylaşabilecek miyiz
Yavaş yavaş al beni karış damarlarıma
Sen ne zehirsiz nede bal
Bana ilaç oldun her zaman

Aliş alış alıştım ben sana
Karış karış yakıştım ben sana
Konuş konuş bitiremedim ben seni
Sel olup içimden taşınca

Kölen oldum geldim ben sana
Kulun oldum her gün kapında
Son umudum sensin beni biraz anlasana
Aşka çare bulunmuz mı yoksa
Sevdin mi şehirler boyunca
Başka çare yok seni yazmaktan
Ruhuma kazımaktan

Söz – Müzik: Akif Alkan