Beste Açar “Kim Seviyo”

Müzikal kariyerinde emin adımlarla ilerleyen Beste Açar, söz ve müziği kendisine ait “Canım Seni Çekiyor” sonrasında yayımladığı Şehrazat imzalı “Timsah Gözyaşları”nın ardından 2024 yılının ilk haftasında yepyeni bir tekli ile sevenleriyle buluşuyor.

“Kim Seviyo” adını taşıyan Fann Records etiketli taze teklinin sözü Yazgın Kaçak, müziği Elmir Qasimov’a, düzenlemesi ve mix’i Osman Çetin’e, mastering’i Emre Kral’a ait.

Arabesk ezgili trap pop “Kim Seviyo”nun video klibi, aynı zamanda şarkının sözlerini de yazan Yazgın Kaçak yönetmenliğinde 9 saat süren çekimler sonunda tamamlandı.

Kar Beyaz gibi pop müziğin klasik şarkılarından birine imza atan Beste Açar, Türk Pop Müziği’nin dev ismi Kayahan’ın kızı olarak babasının bıraktığı bayrağı gururla taşıyor.

“Şarkımızı dinlememiz, çıkış tarihine karar vermemiz derken planladığımız her şey saat gibi işledi. Eş zamanlılığın mucizesiyle her şey olması gerekenin ötesinde oldu ve dinleyicilerle buluşuyor bile. Kim Seviyo? Ayrılıklar sonrası kendi kendine hesaplaşmanın naif ve zarif bir yorumu. Kalpleriyle akıllarının, ruhumla buluştuğu, muhteşem bir uyum içinde çalıştığım yeni müzik rehberlerime teşekkür ediyor herkesin keyifle dinlemesini diliyorum.” – Beste Açar

Beste Açar – Kim Seviyo

Yanında olmaktan başka
Söyle sana, ne zararım oldu
Seni sonum saydım da
Benim hatam, bu mu oldu

Yakıyo bu durumlar
Aramızda uçurumlar
Ya kaybedersem diye
İçinde, yoktu korkular

Kim seviyo, gördü ayrılınca
İsmini de karalıyorum hala
Sana yer yok, bundan sonra
Ne kalbimde, ne hayatımda

Söz: Yazgın Kaçak
Müzik: Elmir Qasımov