Caroline feat. Suat Aydoğan “Ta Uzak Yollardan”

1982 yılında “Sensiz Olmaz” isimli albümünde Nilüfer’in yorumladığı, sözleri Ülkü Aker’e ait olan “Ta Uzak Yollardan” isimli şarkı Caroline ve Suat Aydoğan’ın düeti, Aydoğan’ın yepyeni düzenlemesi ile dinleyenleri günümüzden 80’lere uzanan uzak yollara çıkarıyor.

Caroline, “Ta Uzak Yollardan” single’ının kapak fotoğrafı ve video klibi için Kadriye Gündüz ve Mutlu Genç’in styling’i ile objektif karşısına geçti. Single’ın kapak tasarımı Ahmet Terzioğlu tarafından hazırlandı.

Ossi Müzik etiketiyle Hakan Eren’in yapımcılığında, Caroline Yılmaz’ın prodüktörlüğünde, Pelin Kakırman’ın proje koordinatörlüğünde yayınlanan “Ta Uzak Yollardan” single’ının mix’i Serdar Ağırlı, mastering’i Serdar Ağırlı ve Suat Aydoğan tarafından yapıldı.

Caroline feat. Suat Aydoğan “Ta Uzak Yollardan”ın video klibi Eren Yıldız’ın görüntü yönetmenliğinde, Derya Çapacı Yıldız’ın yönetmenliğinde Şile’de çekildi. Eski Türk filmleri tadında çekilen video klibin sanat yönetmenliğini Burak Uslu yaptı. Video klipte birlikte kamera karşısına geçen Caroline ve Suat Aydoğan’a; Mahsun Turgay, Uğur Ateş, Alican Keleş, Kes Defne Boonstra ve Oryantaller Derneği dansçıları eşlik ettiler.