Cemre ve Kafadar’dan çok konuşulacak düet: “Kusura Bakma”

Son dönemde çıkardığı “Yalan Olur”, “Suya Hapsettim”, “Rüyalarda Buluşuruz” teklileriyle adından söz ettirmeye devam eden Kafadar, Cemre ile “Kusura Bakma”ya yepyeni bir yorum getirdi.

Yapımcı Esat Kaba’nın sosyal medyada şarkı söylediği videolarını izleyerek keşfettiği Cemre, Kafadar ile birlikte seslendirdiği “Kusura Bakma” ile müzik dünyasına iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor.

Esat Kaba, Cemre’nin güçlü sesi ve başarılı yorumuyla geleceğin starları arasına ismini yazdıracağından şüphe duymadığını ifade etti. Kaba, Kafadar ve Cemre’yi bir araya getirerek çok başarılı bir işe imza attıklarını ve “Kusura Bakma”nın bu yepyeni yorumunun müzikseverler tarafından çok sevileceğine yürekten inandıklarını belirtti.

Cemre ise heyecanın büyük olduğunu, hayallerini gerçekleştirmeye başlamanın kendisini çok mutlu ettiğini belirterek “Esat Kaba’ya, Timur Atasever’e ve tüm Kafadar üyelerine bana inandıkları ve güvenip şarkıyı emanet ettikleri için çok teşekkür ediyorum. Stüdyoya da tir tir titreyerek inanılmaz bir heyecanla seslendirdim şarkıyı… Yolun daha başında Kafadar ve Esat Bey ile çalışmaya başladığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. İyi ki varlar, bizim içimize çok sindi şarkı. Dinleyen herkesin de çok seveceğine eminim. Yolum, yolumuz açık olsun.” dedi.