Cioman “Vefasız” yayında!

Viral olan hiti “Zorda” ve ardından yayınladığı “Selamün Aleyküm” ile dikkat çeken Cioman yepyeni teklisi “Vefasız” ile dijital platformlar ve radyo kanallarında zirveye yeşil ışık yaktı. Şarkının ud ve cümbüş çalımları Fatih Ahıskalı’ya ait, düzenlemesi ise İlkan Günüç imzası taşıyor.

Cioman “Vefasız” isimli şarkısında hem zamane aşklarına hem de dostluklarına serzenişte bulunuyor. Klibin yönetmen koltuğunda Alpcan Yolyapan’ı görüyoruz.

“Hepimizin hayatında unutumadığımız bir vefasız olmuştur” diyen Cioman, klibindeki renkli görüntülerle de dikkat çekiyor. Şu an harap ve virane durumda olan Riva’daki eski bir hotelde çekilen klipte vefasız sevgililerin ardından yıkılan kalplere gönderme bulunuyor. Her ne olursa olsun yeniden ayağa kalkmak gerekiyor mesajını veren Cioman, klipte Rus model Anastasia Karpova’ya saç traşı yaptırarak “hayat yolunda ne engeller çıkarsa çıksın yolumuza devam etmeliyiz” diyor.

Cioman “Vefasız” Dios musicos etiketi ile tüm dijital platformlarda.

Cioman Cihan Emre kimdir?

Cihan Emre nam-ı diğer cioman, 1998 yılında Adana’da doğmuştur, 24 yaşındadır ve şu an İstanbul’da yaşıyor. TikTok’da çektiği playback, dans ve ağır çekim videolarıyla oldukça büyük kitlelere sahip olmuştur. Hayvansever kişiliği ile geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü sosyal medya fenomeni Cihan Emre Cioman’ın bir köpeği bulunmaktadır. Kayak yapmayı, kaykayı sevmektedir. Ata binmeyi sevmektedir. “Yak Beni” isimli şarkısı sosyal medyada yoğun ilgi görmüştür. Instagram’da cioomann ismiyle paylaşımlarına devam eden sosyal medya fenomeni Cihan Emre ya da Cioman’ın bu mecrada 624 bin takipçisi bulunurken, TikTok’ta ise 2.6 milyon takipçisi bulunmaktadır.

Cioman – Vefasız

Yangın var gönlümde
Aşkından öldüm de
Ben görmedim ömrümde
Yar senin kadar vefasız biri

Yangın var gönlümde
Aşkından öldüm de
Ben görmedim ömrümde
Yar senin kadar vefasız biri
Gelemedim hakkından
Bütün gece dediklerin aklımda yine
Söyle bi haksızsam
Tutamam o elini uzattıysan bile
Bırakırım anıları geride
Deniyorum her gün unutmayı yeniden
Güvenemem artık sana ben
Bırakırsın yarı yolda beni de

Yangın var gönlümde
Aşkından öldüm de
Ben görmedim ömrümde
Yar senin kadar vefasız biri

Söz – Müzik: Seyn