Dedublüman & Mavzer Tabancas “Rüya Gibi”

Sonbaharın melankolik havasını ve ayrılığın acısını tüm derinliğiyle hissedeceğimiz “Rüya Gibi” yayında. Dedublüman’ın epik ve etkileyici sound’unu, bu kez “Mavzer Tabancas” grubunun synth ağırlıklı melodileriyle harmanlayarak, dinleyicilerine unutulmaz bir deneyim sunuyor.

Söz ve müziği Mustafa Yavuz, düzenlemesi Mavzer Tabancas imzası taşıyan şarkının klip yönetmenliğini ise Mehmet Can Damatoğlu üstlendi. “Rüya Gibi” aşkın sonbaharda yavaşça sona erişini, gülüşlerin sarardığı bir mevsimi ve vedaların hüznünü yansıtan özel bir single. Şarkının sözleri, ayrılığın acısı ve sonbaharın nostaljik güzelliği arasındaki ince çizgiyi ustalıkla yansıtıyor. Mavzer Tabancas’ın synth ağırlıklı melodileri ise bu şarkıya kendine özgü bir dokunuş katıyor. Hüzün dolu bir yolculuğa çıkaran Rüya Gibi, duygusal katmanları ve derinlikleriyle dinleyicileri etkisi altına alıyor.

Dedublüman & Mavzer Tabancas “Rüya Gibi” isimli single çalışması Hypers Music etiketiyle tüm dijital platformlarda ve klibi Dedublüman kanalında yayında!

Dedublüman & Mavzer Tabancas – Rüya Gibi

Rüya gibi bir kadın,
Bu tüm yaşlarımın müsebbibi
Ölüm gibi de sanki,
Bütün yıllarımın nihayeti

Tüm o düşen yapraklarımın sonbaharı
İnancını kaybetmiş
Ruhumun aşk olan tarafı

Felekten bile mahirdir
Viran etmekte can, güzelliği
Yok yere küsmezdi,
Tabi yoksa mücbir sebepleri

Tüm o düşen yapraklarımın sonbaharı
İnancını kaybetmiş
Ruhumun aşk olan tarafı

Söz – Müzik: Mustafa Yavuz