Derya Bedavacı’dan Anneler Günü hediyesi: “Kalbimi Kırıyorlar Anne”

Pandemi süresinde üretmeye devam eden Derya Bedavacı, yaklaşan Anneler Günü’ne özel “Kalbimi Kırıyorlar Anne” isimli yeni şarkısını, sevgili annesi ve tüm anneler için hazırladı.

“Sevginin, merhametin ve şefkatin tükenmez kaynağı olan biricik annelerimizin, başta kendi annem olmak üzere Anneler Günü’nü sevgi, saygı ve hürmetle kutluyor, hepsini sevgiyle kucaklıyorum. Uzakta bile olsalar yanı başımızdaymış gibi sırtımızı dayadığımız en güçlü omuzdur annelerimiz.” diyen sanatçı “Kalbimi Kırıyorlar Anne” şarkısını onlara armağan ediyor.

Yorumcu kişiliğinin yanı sıra söz yazarlığı ve besteci kimliğiyle de öne çıkan Derya Bedavacı, samimi müzik dilini bu kez hepimizin başımızın tacı olan annelerimizi anarak hissettirecek…

Derya Bedavacı, şarkının prodüksiyon aşamasını eşi Murat Bedavacı ve DRYTEAM ekibiyle gerçekleştirdi. 2K Prodüksiyon etiketi ile yayımlanan “Kalbimi Kırıyorlar Anne”nin sözü ve bestesi Derya Bedavacı, aranjörlüğü ise Murat Bedavacı’ya ait. Şarkısının video klibi Gökçe Gök yönetmenliğinde, Çeşme’de sanatçının kendi evinde çekildi.