Elif Turan “İyi Değilim”

Uzun yıllardır sahnede aralıksız performansını sergileyen Elif Turan, 7 yılı aşkın bir sürenin ardından yayınladığı DMC etiketli yeni teklisi “İyi Değilim”in tanıtımını, yaşamını sürdürdüğü Bodrum’da sahne orkestrası ile yaptı.

Klipte ve fotoğraf çekimlerinde giydiği siyah kostümüyle sahneye çıkan Elif Turan, iki saate yakın sahnede kaldı. Yeni teklisi “İyi Değilim”i üç kere yoğun istek üzerine seslendiren Turan, kendi şarkılarının yanı sıra yerli ve yabancı pek çok cover selendirerek, unutulmaz bir müzik ziyafeti sundu.

Söz ve müziği Elif Turan’a ait “İyi Değilim”in prodüktörlüğünü ve düzenlemesini ünlü müzik adamı İskender Paydaş yaptı. Hareketli ve enerji yüklü şarkılarıyla dinleyicinin hafızasında yer eden Elif Turan, bu sefer bir balad tarzı şarkıyla geri döndü. Müzisyenliğin yanı sıra ne kadar güçlü ve iyi bir vokal olduğunu da gözler önüne serdiği “İyi Değilim” Turan’ın 2024 yılı planında yer alan yeni şarkılarının ilk müjdecisi. Artık ticari kaygıları bir kenara bırakır salt müzik üretmeye tüm vaktini harcadığını açıklayan Turan, eskisinde daha cesur, kararlı, ne istediğini bilen, dağları, dalgaları açmış bir halim var diyor.

Şaşırtan ve baş döndürücü bir video klip!

Bodrum’da boş bir depoda çekilen video klip, izleyene sonsuzluk hissiyatı veriyor. Elif Turan’ın şarkı söylediği görüntülerden oluşan video klipte sanatçı sanki havada asılı duruyor. Son derece minimalist ve sade çekilen video klibin yönetmen koltuğunda Mert Erçin oturuyor. Klip son derece etkileyici görüntüsü ile izleyeni sonrasında ne olacak güdüsünden dolayı şaşırtıyor sadeliğinden dolayı da adet baş döndürüyor.

Elif Turan – İyi Değilim

Sevdim, hem de çok sevdim
Sevilmekten başka birşey istemedim
Defalarca kırdın kalbimi, yemin ederim

Hayallerim, korkularım
Hepsini al kurtulayım
Boğulsam da çıkarım, ben hep böyleyim
Böyleyim

Ah iyi değilim, olmayabilirim
Seni üzebilirim ama teslim olabilirim
Hayat hem sana hem bana geçti bak
Neyse vebali yaşarım ben inan

İyi değilim, olmayabilirim
Seni üzebilirim ama teslim olabilirim
Hayat hem sana hem bana geçti bak
Neyse vebali yaşarım ben inan

Söz – Müzik: Elif Turan