Elvan Elvan “Lacivert Akşamlar”

Yayınlamış olduğu projelerle son günlerde adından sıklıkla söz ettiren başarılı sanatçı Elvan Elvan, kıymetli müzik arşivine bir yenisini daha ekleyerek yeni şarkısı “Lacivert Akşamlar”ı dinleyicisiyle buluşturdu.

Kendine özgü duruşuyla ve tarzıyla uzun süredir kendi şarkılarını yazıp seslendiren sanatçının, yeni şarkısının da söz ve müziği kendisine ait. Müzik direktörlüğünü Hakan Güngör’ün üstlendiği şarkının aşk dolu alt yapısı ise Faruk Paker imzası taşıyor.

“Lacivert Akşamlar”ın sevgililer gününe yakışır, film tadında, sürükleyici klibini ise başarılı yönetmen Efe Cansoy çekti. Klip İstanbul’da kalabalık bir cast ve profesyonel dansçılar eşliğinde 1 günde tamamlandı.

Elvan Elvan yeni şarkısı ile ilgili duygularını ise şu sözlerle dile getirdi: “Sevgi; tüm canlıların varoluşundan beri insanları, canlıları birbirine bağlayan sıcacık bir duygudur. İnsan birini sevince nereye giderse gitsin; her yerde, her zaman sevdiklerini gönlünde, aklında, ruhunda taşır ve hisseder. Hayat sevgiyle ve sevdiklerimizle güzelleşir. Kendini, insanları ve canlıları sevip koruyan bireylerin sevgi ile büyüttüğü, güzelleştirdiği bir evrende; barışla, huzurla yaşamak dileğiyle… Sevgililer gününüz kutlu olsun. Sevdiklerinize sadece bugün değil; her gün Seni Seviyorum demeyi; her günü sevdiklerinizle çok özel bir gün olarak yaşamayı ihmal etmeyin. Sizleri seviyorum.”

Elvan Elvan’ın yeni projesi “Lacivert Akşamlar” Samuray Müzik etiketiyle ve Avrupa Müzik dağıtımıyla tüm müzik platformlarında ve klibi Müzik Play YouTube kanalında yayında!

Elvan Elvan – Lacivert Akşamlar

Benim tatlı sevgilim
Kalbimin tahtındasın
Benim tatlı sevgilim
Kalbimin tahtındasın

Kumsalda çöllerde
Gezdiğim her yerde
Her zaman aklımdasın
Bembeyaz düşlerde
Masmavi göklerde
Hep benim yanımdasın

Gözlerim parlar hemen
İsmini duyunca ben
Gözlerim parlar hemen
İsmini duyunca ben

Yazarım adını
Sözsüz şarkılara
Mısralar bitmez senle
Şarkılar türküler
Hepsi seni söyler
Aşıklar dans ederken

Kalbim hızla çarpar hep
Sen gelince sevgilim
Gözlerin aşk yazar
Kucağım sen kokar
Olmasın hiç sabahlar
Senle olmak var ya
Bir ömre bedeldir
Lacivert akşamlarda

Benim güzel sevgilim
Kalbimin tahtındasın

Söz – Müzik: Elvan Gaye Elvan