Ercan Topuzoğlu “Filhakika”

Melahat Pars ve Sadun Aksüt’ün öğrencisi olan Ercan Topuzoğlu, “Filhakika” isimli teklisini Deka Müzik etiketi ile tüm dijital platfomlarda yerini aldı.

“Filhakika”nın söz ve müziği Ercan Topuzoğlu imzası taşırken, aranjör koltuğunda başarılı müzik adamı Taner Çalık oturdu. Klip yönetmenliğini Mustafa Özen üstlendi.

Müziğin artık sağlık sektörüne de girdiğini ifade eden Ercan Topuzoğlu “Müzik yüzyıllardır tedavi edici özelliğiyle kullanılmakta, bizde buna dikkat ettik ve sağlıklı bir şarkı dinleyiciye sunduk. Şarkımız Nihaventtir, Nihavent makamının psikolojik olarak kişiye güven hissi verdiği, fiziki olarak da kan dolaşımını hızlandırıp, mutluluk hissi verdiği tespit edilmiştir. Bu yaz benim şarkımla hem ruhunuzu besleyin hem kan akışınızı hızlandırın” dedi.

4 ayda bir tekli şarkı çıkarmayı hedeflediğini dile getiren Ercan Topuzoğlu, “Ruhuma iyi gelen şarkılarımı, aşklarımı dinleyicilerimle paylaşıp onları da hayatıma ortak etmek ayrıca onların duygularını şarkılarımla yaşamalarını sağlamak en büyük hedefimdir” vurgusunu da yaptı.