Gökçe Kırgız Taner’den “Melankoli”

Gökçe Kırgız Taner, sözleri Sezgi Erciyas bestesi Esad Fidan ve düzenlemesi Osman Çetin’e ait olan “Melankoli” isimli yeni single çalışmasıyla 2023 yazına imzasını atıyor.

Müzik yolculuğunda farklı tarzlar denemekten korkmayan güçlü yorumcu Gökçe Kırgız Taner “Bu yaz sevenlerimi hem dans ettirmek hem de eğlendirmek istedim. İlk dinlemede sözlerini ezberleyip eşlik edeceğiniz bir şarkıyla karşınızda olmak beni aşırı heyecanlandırıyor” dedi.

Gökçe Kırgız Taner’in “Melankoli” isimli single çalışması güncel soundlarla aranje edilmiş, dinamik kıpır kıpır bir yaz şarkısı olarak dikkat çekiyor. Şarkının mesajı da eski sevgiliye yeni nesil gider yapılıyor olması. Şarkının aranjesi reggaeton tarzında pop summer vibes bir aranje tekniğiyle düzenlendi.

Şarkının klip çekimleri Maslak MÖRDAK stüdyolarında, Ecem Gündoğdu yönetmenliğinde Veli Kuzlu’nunda görüntü yönetmenliğinde 40 kişilik bir ekiple çekildi. Gökçe’nin klip çekimindeki stylingi Özgür Yüksel’e aitken make-up olarakta Ayla Şahin’i görüyoruz.

Gökçe Kırgız Taner – Melankoli

Sözde çok sevdi
Kalbi taş gibi
Aman be
İyi ki gitti
Hep drama hali
Hep bi melankoli
Aman be
İyi ki gitti

Yok ki daha fazla,
Ahlar vahlar boşuna,
Bil ki geçmez zamanla,
Ödetir hesabı karma
Sanma sakın ha,
İnanır bu kalbim ona,
Onsuz herşey yolunda,
Kafam rahatta

Sevmiyorum neden,
Gitti çünkü neden,
Cevapları bilse bile istemem
Acımıyo neden bitti geçti benden
Aramasın artık, daha sevemem

Yok ona yok
Kalmadı yok
Arama boşa
Başka benden yok
Başka Gökçe yok

Söz: Sezgi Erciyas
Beste: Esad Fidan