Gökçe Türk “Beyefendi”

Birçok başarılı projenin yanı sıra Türk Pop Müziği’ne kazandırdığı genç yeteneklerle de anılan, bir Sezen Aksu stüdyosu olan “Studyo Lonca’da” single çalışmalarını tamamlayan Gökçe Türk; bir DMC projesi olan “Beyefendi”yi müzik dinleyicisinin beğenisine sunuyor…

Şarkının söz ve müziği, müzisyen kimliği ile yıllardır sektöre hizmet ederek yüksek kıdem elde eden Emre Olgun’a, düzenlemesi İlker Bayraktar ve Ayda Tunç Boyacı’ya ait.

Gökçe Türk’ün olağanüstü bir performansla yorumladığı “Beyefendi” şarkısı için Emre Olgun şöyle diyor;

“Gökçe Türk’ün ses yapısı ve mükemmel yorumuna tam inancım ve sonsuz güvenim bu şarkıyı Gökçe’den başkasına vermeme nedenimdir”

Müzik sektörünün değerli şan öğretmeni ve vokal koçu Süheyla Yengi’den tam destek.

Süheyla Yengi’den şan dersleri alarak müzik yolculuğuna daha güçlü bir şekilde devam eden Gökçe Türk repertuvar hazırlarken de vokal koçu Süheyla Yengi’den tam destek alıyor.

Gökçe Türk, yorumcu kimliğinin yanı sıra kendi yazdığı güfteleriyle de müzik kariyerinde yeni hedeflere doğru çalışmalarına devam ediyor.

Mahmut Şevket Paşa Köyü’nde muhteşem bir doğa içinde yer alan köşkte Volkan Günsür yönetmenliğinde çekilen video klip; sevdiği adamın kendisini terk etmesiyle başlayan ayrılık acısını damarlarımıza kadar hissetmemizi sağlayan bir kadının hikayesini anlatıyor.