Gökhan Özen “Resimler ve Hayaller”

Uzun süren sessizliğini yepyeni albümü “Resimler & Hayaller” ile bozan Gökhan Özen, birbirinden güzel şarkılar ile sevenlerinin karşısında. 14 şarkının yer aldığı albüm ile Gökhan Özen’in müzik kariyeri tavan yapıyor.

Gökhan Özen, “Aslında” ve “Kalbim Seninle” maxi single’dan sonra üç yıllık suskunluğunu “Resimler & Hayaller” albümü ile bozdu. Stüdyoya kapanıp albümün her aşaması ile ilgilenen Gökhan Özen, aşk dolu, duygu yüklü şarkılara imza attı. 14 şarkının yer aldığı albümde tüm şarkıların söz ve müziği Gökhan Özen’e ait. Gökhan Özen, albümün aşkı, öfkeyi, üzüntüyü, acıyı, neşeyi, sevgiyi ifade ediyor. Bu şarkılar müzik dünyasını harekete geçirecek…

Gözönünde olmadığı günlerde satırlara döktüğü duygularını sevenleriyle paylaşmanın heyecanı içinde olan Gökhan Özen, “Sessiz kaldığım dönemler bu şarkılar ortaya çıktı. Sevenlerimin beğeneceğini ve hissederek dinleyeceklerini biliyorum. Çünkü bu şarkıları hazırlarken aslında sevenlerim beni hiç yalnız bırakmadılar. Hep benimleydiler. Benim hislerimi paylaştılar ve ortaya klasik olacak, yıllar yılı dinlenecek, duygu yüklü, heyecan verici şarkılar çıktı. Severek ve beğenerek dinleyeceklerini biliyorum. Sevenlerimi çok özledim. Onlarla buluşmak çok heyecan verici. Yani diyorum ki, kimse kusura bakmasın. Bu albüm çıktıktan sonra hiç kimse başka şarkı dinlemeyecek” diyerek iddialı olduğunu gösteriyor. Gökhan Özen’in sürprizlerle dolu albümü tiryakilik yaratacak.

Albüm hazırlıkları sırasında sevenlerinden de bir an olsun ayrılmayan Gökhan Özen, bol bol konser verdi ve oyunculuk alanında kendini geliştirdi. Reyting rekorları kıran dizisi ile başarısına başarı katan Gökhan Özen, “Aslında” ve “Kalbim Seninle” maxi single ile de onlarca ödülün sahibi oldu. Genç yaşta yakaladığı başarıları ile günden güne ilerleyen Gökhan Özen, “Sevenlerimden gelen güç beni günden güne ileriye götürüyor. Ben onların kalbinde kocaman bir yerdeyim. Bunu bilmek çok güzel. Ben bu bilinç ve onlara duyduğum saygı ile günden güne başarı ile ilerliyorum. Onları asla mahcup etmeyeceğim. Bu hazırladığım şarkılar onları çok mutlu edecek biliyorum. İçime sinen ve güzel bir albüm yaptım” diyor.

Yeni albüm arifesinde sevenlerinden gelen yoğun istek ile yeniden bir diziye başlayan Gökhan Özen’in konser takvimi de dolu. Sevenleriyle birlikte olabilmek için bol bol konser verecek olan Gökhan Özen, albümde farklı müzik tarzlarına da yer verdi. Yaptığı farklı müzik tarzı ile dikkat çekecek ve adından söz ettirecek olan sanatçının albümü günümüzdeki müzik kirliliğini de temizleyecek. Albümde Gökhan Özen imzasının yanı sıra iki şarkı da Deniz Erten’e ait. Bir şarkıyı ise Gökhan Özen ve Deniz Erten birlikte yazdı. Şarkıların aranjelerini Gökhan Özen, Erhan Bayrak, Suat Aydoğan, Erdem Kınay, Yıldıray Gürgen yaptı. Albümde Tövbeliyim, Ağlamak Sırayla, Seni Özledim, Resimler & Hayaller, Buraya Kadar, İnkar Etme, Kalsın, İkimizde Kaybettik, Tövbeliyim, Tadı Yok, Aslında şarkıları yer alıyor. Seni Özledim Trio versiyonu da yer alıyor. CD’de İkimizde Kaybettik ve İnkar Etme’nin Akustik versiyonları yer alıyor. Gökhan Özen, “Tövbeliyim” isimli şarkısına çektiği muhteşem bir klip ile sevenlerinin karşısında…