Gökhan Tepe sessizliğini bozdu “Vur”

Üç yıllık aranın ardından beşinci albümünü tamamlayan Gökhan Tepe “Yürü Yüreğim” ve “Gel Aşkım”dan sonra, yeni albümün çıkış şarkısı “Vur”la 2009 yazına damgasını vurmaya hazırlanıyor. İlk kez yapımcı kimliği ile hazırladığı “Vur” isimli albümün dağıtımı için DMC ile anlaşan Gökhan Tepe, pop müzik sektöründeki sessizliği bu albümle bozacak.

Şarkı seçimlerimden, imajına kadar albümle ilgili bütün detaylarda çok titiz çalışan Gökhan Tepe, 7 şarkıdan oluşan albümdeki 5 şarkının sözü ve müziğini 1 şarkının da sözlerini kendisi yazdı. Albümde Değerli müzisyen Uğur Başar’ın ve genç besteci Serdar Aslan’ın da eserleri yer aldı. Dünya pop müzik sektöründeki son trendleri kendi stiliyle birleştirip bu albüme yansıtan sanatçı albümün çıkış şarkısını ise aynı adı taşıyan, sözü ve müziği kendisine ait olan “Vur” isimli şarkıyla yaptı.

Albümün masteringini Almanya’da gerçekleştiren sanatçı “Vur” albümü için Ortadoğu ve Arap ülkelerindeki sevenleri için de sürpriz yapmaya hazırlanıyor. Gökhan Tepe, Arap müzik piyasasında çıkartmaya hazırlandığı albümde farklı sürprizlere yer verecek.

“VUR” için iddiasını koruyan Gökhan Tepe, “Pop müzik sektöründeki sessizliği Vur’la bozuyorum. Bu yılın ilk hitini yaptım ve yazın ilk günlerinden itibaren dinleyenlerin kanını kaynatacak. Vur, radyolarda yayınlandığı günden bu yana yüzlerce mail alıyorum.” dedi.

Gökhan Tepe albümün ilk klibini çıkış şarkısı Vur’a çekti. Kıpır kıpır görüntülerin yer aldığı klipte sanatçıya Brezilya’lı seksi güzel Silmara eşlik etti. Klipte Gökhan Tepe ve seksi güzel arasındaki yakınlaşma sahneleri ise oldukça konuşulacak gibi görünüyor.