Gökhan Türkmen’den “Seninle Ben”

Var olabilme gücünün üretime dayalı olduğunu her fırsatta vurgulayan Gökhan Türkmen “Mahşer”in ardından “Seninle Ben” isimli yeni teklisini sevenleri ile buluşturdu.

Sözleri, müzisyen – oyuncu Mert Carim’e, müziği Gökhan Türkmen’e, aranjesi Gökhan Türkmen ve Mert Carim’e, mixi ve sound tasarımı ise Tunç Çakır’a ait olan tekli için sanatçı; “Ritmi, soundu ve minimal yapısıyla hissiyatı yüksek bir aşk şarkısı olan ‘Seninle Ben’ sözleriyle de aynı derinliği taşımakta. Yoğun duyguların içerisinde hapsolabileceğiniz bir süreç. Kalbinizin de arada bir ritmin dışına çıkabileceğinin göstergesi.” diyor.

Gökhan Türkmen’e yeni teklisinde, uzun yıllardır aynı sahneyi paylaştığı orkestrası GTband eşlik ediyor. “Seninle Ben” cool ve modern tavrı ile döneminin hit işlerinden biri olacağının sinyalini verirken, teklinin kapak fotoğrafı Hakan Adil, styling ise Emre Erdemoğlu imzası taşıyor.

Klip yönetmeni Gökhan Türkmen

Müzikal yolculuğu boyunca farklı yönetmenlerle çalışan Gökhan Türkmen, ilk defa kendi klibi için kameranın arkasına geçti. Klibin yönetmenliğini yapıp, oyunculuk performansını da sergileyen Gökhan Türkmen’e görüntü yönetmeni olarak yıllardır birlikte çalıştığı Gökhan Fırat eşlik etti. Kamera arkasını çok sevdiğini söyleyen Gökhan Türkmen’i bundan sonra da bu alanda farklı çalışmalara da imza atacağını dile getirdi.

Üretime durmaksızın devam eden Türkmen, “Seninle Ben”in ardından 3 yeni şarkı daha yayınlayacağını duyurdu.

Gökhan Türkmen – Seninle Ben

Sen benim yarımdın, bense sana takıldım kapıldım
Söyle, kimdin?
Zaten sana aşık, kafası karmakarışık
Bir çığlık duydun o bendim
Bunca yalanı gördük, inan kaderi biz ördük
Seninle ben, seninle ben
Sevdik ama yaptık battık yine çıktık seninle ben
Söyle neden?

Kalbim uzaklarda inan, ne söylesem yalan hepsi yalan
Sandım affederdi zaman
Olmazda kaldım ne olur gel

Harbim tuzaklarda biter, ne dinlesem geçer hepsi geçer
Dediler de halin beter
Çıkmazda yolum ne olur gel

Söz: Mert Carim
Müzik: Gökhan Türkmen