Gül Teren’in yeni teklisi “Ay Sen Şok”

Geçtiğimiz sene Mayıs ayında çıkardığı söz ve müziği Özgün Kızıldağ’a ait ilk teklisi “Hesaplaşma Hayali”nin ardından “Vurulana Sor” ve “Evsiz” şarkıları ile kariyerine emin adımlarla devam eden Gül Teren, şimdi yaza damgasını vuracak çok güçlü, kıpır kıpır yepyeni bir şarkı ile müzikseverlerin karşısına çıkıyor: “Ay Sen Şok”.

“Ay Sen Şok” şarkısının sözleri ve müziği Gül Teren’in diğer teklilerinde de olduğu gibi yine güçlü besteci Özgün Kızıldağ’a ait. Düzenlemede ise Murat Engin’in imzası bulunuyor.

“Ay Sen Şok” şarkısının klip çekimleri 2 günde tamamlandı. Çekimler için Eski Foça ve Şile tercih edildi. Klip dört farklı sahneden oluşuyor. Klibin bir sahnesinde Teren’e müzisyen arkadaşları ve dostları eşlik ederken, diğer bir sahnede kızların eğlenceli sahnelerine ve birbirlerine gerçekten iyi geldiklerine tanık oluyoruz. Zamanında çok çekmiş ve özgürlüğün tadını çıkaran bir kadının Foça sokaklarında gezinerek ruh halini bizlerle paylaşması da klibin bir diğer sahnesini oluşturuyor. Arada Gül Teren’i başka dostlarıyla yemekte görüyoruz.
Burada da enerji oldukça yüksek. Kısaca klipte yeni hayatın kutlaması yapılıyor. Görüntü yönetmenliğini Savaş Çimen’in üstlendiği bu klibin yönetmen koltuğunda ise önceki kliplerinde olduğu gibi Gül Teren oturuyor. Ortaya çok neşeli oldukça samimi bir klip çıkmışa benziyor.

Adını artık sıkça duyduğumuz Gül Teren üretmek, iz bırakmak, kendi müzik dilini dinleyicilerine benimsetmek ve onlarla Gül Teren adının altında buluşacakları özel bir çalma listesi yaratmak istiyor. “Ay Sen Şok” için de, büyük heyecan ve sabırsızlıkla çıkmış ortak bir şarkı olarak bahsediyor.

Çalışmalarına devam eden sanatçı yakın zamanda sizi yine ters köşe yapacak bambaşka bir şarkıyla karşınıza çıkacağının şimdiden müjdesini veriyor. Öte yandan yakın zaman içinde bir albüm çalışması içinde olacağını belirtiyor. Bu albüm de ise birçok Özgün Kızıldağ ve Gül Teren bestesi olacak.

“Ay Sen Şok” Meya Müzik YouTube kanalında ve tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Gül Teren – Ay Sen Şok

Yürümedi ne yaparsam yapayım da bu ilişki
Delirecekken hep imdadıma sabrım yetişti
Her günüm ayrı felaket bendeki vallahi ne cesaret
Başkası olsa kafayı çoktan yemişti

Ben bu hale düşecek zavallı mıyım
Yok yok yok
Elimi sallasam elliden bile çok
Çok çok çok
Yer mi numaralarını bu kalbim tok
Yaşıyorum hayatımı tabi ay sen şok şok

Gelemedin bi gün bile insafa merhametsiz
Diyeceğim çok şey var ama kelimeler kifayetsiz
Yoktu ki aşkta adalet aşk değil sanki esaret
Gel soralım vicdanına desem o da dilsiz

Ben bu hale düşecek zavallı mıyım
Yok yok yok
Elimi sallasam elliden bile çok
Çok çok çok
Yer mi numaralarını bu kalbim tok
Yaşıyorum hayatımı tabi ay sen şok şok

Söz – Müzik: Özgün Kızıldağ
Düzenleme: Murat Engin