Gülşen “Sözde Ayrılık”

“Yeni Biri” adlı pozitif şarkısı ile radyo ve televizyon kanallarında en çok yayınlanan şarkının sahibi olmayı başaran Gülşen, yaz bitmeden yepyeni bir hit şarkıyla daha sevenlerine sürpriz yaptı. Söz ve müziği kendisine ait olan “Sözde Ayrılık” adlı şarkının aranjesi Ozan Çolakoğlu’na ait.

“Yeni Biri” adlı şarkısıyla Nielsen listesinde 1 numaraya ulaşan Gülşen, “Sözde Ayrılık” adlı yeni şarkısıyla da bu başarısını sürdürmeyi planlıyor. Nihat Odabaşı yönetmenliğinde çekilen “Yeni Biri” ekranların en dikkat çeken ve sevilen klibi olmayı başardı. “Sözde Ayrılık” adlı yeni şarkısının klibinde de yine Nihat Odabaşı ile çalışan Gülşen’i ekranda izlerken gülümsemenize engel olamayacaksınız! Gülşen yeni klibinde oyunculuğunu bir kez daha gözler önüne serdi ve sitcom tadında yeniden karşımıza çıktı!

Bir yandan Ozan Çolakoğlu ile yeni albümü için stüdyoda çalışmayı sürdüren Gülşen, bol bol şarkı üretmeye devam ediyor. 2012’nin ilk aylarında dopdolu bir albüm çıkartmayı planlayan Gülşen, albüm öncesinde DMC etiketiyle bu hafta piyasaya çıkacak olan “Sözde Ayrılık” adlı ikinci single çalışmasını sevenlerine sunuyor!