Güz Kumpanyası’dan yeni EP “Bir Sır Sakla”

Müzik serüvenine ODTÜ’de başlayan Güz Kumpanyası, yeni EP’si “Bir Sır Sakla” ile yayında! Güz Kumpanyası “Bir Sır Sakla”, “Hayal Belki Kavuşmak”, “Bir Mutlu Pazar Sabahı” ve “Yeniden” adlı şarkılarını müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

Rebetiko, tango, kanto, klasik Türk müziği gibi türlerin melodik yapıları ve ortak kökenleri üzerine çalışmalar yaparak müzik kariyerlerine başlayan grup, klasik kemençe, ud, ney, mandolin, ukulele gibi enstrümanlar yardımıyla melodilerini renklendiriyor. Akdeniz’in zengin kültüründen aldıkları ilhamla üretmeye devam eden Güz Kumpanyası, yaptığı müziği, “Müzik, nefes aldığımız bir arka bahçe gibi… Bahçeyi biçiyor, renklendiriyor ve konuklarımızı ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz. Konuk olan herkese teşekkür ederiz.” ifadeleriyle tanımlıyor.

Kumpanya Ev Stüdyosu’nda kaydedilen EP’nin kapak tasarımı, Ressam Cemal Onay’ın Bozcaada’da yaptığı duvar resimleri kullanılarak Mustafa Göçer tarafından tasarlandı.

Göksenin Seyhan, Alper Sayın, Sertaç Işık, Dilcu Salihoğlu, Bayezid Özden, Erhan Kaplan ve Mustafa Göçer’in bir araya gelmesiyle oluşan Güz Kumpanyası’nın, kalplere dokunan içten ve naif tarzını yansıtan yeni albümü “Bir Sır Sakla” MEYPOM etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında!