Hatice “Dön Bebeğim”

Müzik dünyasının renkli isimlerinden Hatice, Sinan Toprak Prodüksiyon etiketiyle “Dön Bebeğim” isimli şarkısını 21 Şubat’ta sevenleriyle buluşturuyor. Söz ve müziği Hatice imzası taşıyan şarkının aranjör koltuğunda Cüneyt Yalmaz oturdu. Turgay Ceylaner yönetmenliğinde stüdyoda çekilen klip için “Tüm dikkatlerin şarkıda olacağı bir iş çıkardık” ifadesinde bulundu.

Yeni çalışmasında imajını kendisinin yaptığını dile getiren Hatice yıllardır sadeliği tercih ettiğini, klibinde de “sade ve şık bir Hatice” olacağının vurgusunu yaptı. Yaptığı her şeyin arkasında olduğunu ve keşkeleri olmadığını dile getiren Hatice “Hiçbir zaman hedeflerim olmadı çünkü çok iyi biliyorum ki bir şeyi hedefliyorsanız bu beraberinde bencil gaddar ve sevimsizliği getiriyor. Ben her zaman yapmak istediğim yani beni mutlu eden şeyler yaptım bu projede onlardan biri umarım dinleyenlerim de bu mutluluğa ortak olurlar” dedi.

“Dön Bebeğim” ile sevenlerine yeniden merhaba diyen Hatice, 10 şarkısının hazır olduğunu ve peşi sıra müzikseverlere sunacağını sözlerine ekledi.

Hatice – Dön Bebeğim

Ağlayamam, haykıramam
Öyle sevdim, yaşayamam
Yüreğimi aldı gitti
Beni bende anlayamam

Dön bebeğim, yaralı gölüme dön
Ne olur, seni seven kalbime
Çok mutsuzum, güvenim yok kimseye
Sen bir öldün, ben bin kez öldüm

Seninle bir masaldı, bir rüyaydı
Deseler de inanmam
Benim için sen hep varsın
Bu gerçeği yok sayamam

Söz – Müzik: Hatice