Menü

Yeni Albüm

<   1112131415161718191101111121131141151152153154155156157158159160161   >

Yeni Albüm : Petek Dinçöz & Kutsi: "Kördüğüm"
Petek Dinçöz Kutsi

2005 Kral TV Müzik Ödül Töreni'nde "2005 yılının En İyi Düeti" dalında ödül alan Petek Dinçöz ve Kutsi, Erol Köse Prodüksiyon imzalı düet single albümleriyle müzik marketlerde yerini aldı. Albümün adını taşıyan "Kördüğüm"' isimli şarkının sözleri ünlü magazin programcısı Can Tanrıyar'a ait.


Yeni Albüm : İsmail YK: bombabomba.com
İsmail YK

Çıkardığı ilk solo albümü "Şappur Şuppur" ile müzik piyasasında fırtınalar estiren İsmail YK yeni albümüyle müzik marketlerdeki yerini aldı. "Şappur Şuppur" albümüyle bir çok ödül alan, Türkiye'de ilk defa oyuncağı yapılan sanatçı olan ve ilköğretim 4.sınıf ders kitaplarına bile konu olan İsmail YK bu albümüyle de oldukça iddialı .


Yeni Albüm : Pamela'nın yeni albümü hazır: "Cehennet"
Pamela

Pamela "CEHENNET" adını verdiği yeni albümünü tamamladı. Albüm geceli gündüzlü geçen yedi aylık bir çalışmanın ürünü. Pamela şarkılarının büyük çoğunluğunu İstanbul'un karmaşasından uzak birkaç aylığına kiraladığı bir evde: Ankara'da yazdı. Yapımcılığını İmaj Müzik'in dağıtımını Seyhan Müzik'in yaptığı "CEHENNET" iyimserlik umut ve canlılık dolu tipik bir Pamela albümü.


Yeni Albüm : Cüneyt Çakım'ın "Ruh"u gün sayıyor!
Cüneyt Çakım

Türk popüler müziğinde bugüne dek söz ve müzikleriyle yer alan Cüneyt Çakım sonunda kendi albümünü hazırladı ve önümüzdeki günlerde STARDIUM dan çıkarmak üzere gün sayıyor. Albümde yaz aylarına damgasını vuracak bir çok hit yer alıyor. Uzun zamandır durgun olan müzik piyasasına ivme kazandıracak albümde 1'i dışında diğer tüm parçalar Cüneyt Çakım imzalı...


Yeni Albüm : Ege "Bir İzmirli'nin Not Defteri'nden"
EGE

Pop şarkıcısı Ege, 2.5 yıl aradan sonra yeni albümünü tamamladı. Yakışıklı popçu, "Dudaklarında Isıt Beni" şarkısına çektiği klipte, Ege bölgesine özgü temaları kullandı. Sevilen popçu Ege'nin "Bir İzmirli'nin Not Defteri'nden" isimli yeni albümü çok yakında müzik marketlerdeki yerini alacak. Albümünün çıkış şarkısı olarak ise 'Dudaklarınla Isıt Beni' isimli şarkıyı seçen Ege; geçtiğimiz günlerde klip çekimi için kamera karşısına geçti.


Yeni Albüm : Bulutsuzluk Özlemi'nden 20. yıl hediyesi...
Bulutsuzluk Özlemi

Bulutsuzluk Özlemi müzikal kariyerlerinin en önemli basamaklarını üçlü albüm seti ile müzikseverlere sunuyor. Gurubun yirminci yılı için özel olarak tasarlanan ve "Sözlerimi Geri Alamam", "Acil Demokrasi", "Uçtu Uçtu", "Hiroşima", "Bayram Görüşmesi" , "Yine Düştük Yollara" , "Yollarda" , "YÖK' ün Yıldönümü", "Kaportacı" , "Lili Yarim" , "Boyalı Kuş" gibi şarkıları içeren albüm seti 1990 yılında yayınlanan "UÇTU UÇTU", 1992 yılında yayınlanan "GÜNEŞİMDEN KAÇ" ve 1998 yılında yayınlanan "YOL" albümünü kapsıyor.


Yeni Albüm : Ajda "Cool Kadın"
Ajda Pekkan

Süperstar Ajda Pekkan'ın, Sezen Aksu destekli "Cool Kadın" isimli albümü DMC etiketiyle müzik marketlerde yerini aldı. Prodüktörlüğünü Yaşar Gaga'nın, genel koordinatörlüğünü Ayşe Ersayın'ın yaptığı albümde 12 şarkı yer alıyor. Sezen Aksu, Ajda Pekkan'ın 4 yıl aradan sonra çıkardığı albüme, söz ve müziği kendisine ait olan "Yok ki", Can Algeç'in iki bestesine yazdığı "Vitrin" ve "Cool Kadın" isimli şarkı sözleriyle destek verdi.


Yeni Albüm : Nükhet Duru "Bu Gece Saat On ikide"
Nükhet Duru

Nükhet Duru yeni bir sound denemesi ile müzik marketlere sunmaya hazırladığı "Bu Gece Saat On ikide" adlı albümünü tamamladı. Beş yıldır solo albüm üretmeyen yorumcu albümünde Arif Mardin'in talebesi olarak nam salan Fuat Abdullah'ın prodüktörlüğünde çalıştı. Albümünde Mustafa Sandal - Suat Sayın - Murathan Mungan eserlerine yer veren Nükhet Duru'nun albümünü süpervizörü ise Zeynep Talu.


Yeni Albüm : Levent Yüksel'den "Kadın Şarkıları"
Levent Yüksel

Türk Pop Müziği'nin en başarılı yorumcularından Levent Yüksel "Kadın Şarkıları" adını verdiği yeni albümünü tamamladı. Albüm Türk Pop Müziği'nin önemli kadın yorumcularının hit olmuş şarkılarından oluşuyor. Albümde yer alan şarkıları Levent Yüksel bizzat kendisi seçmiş ve her şarkının kendisi için bir anlamı olduğunu söylüyor. Kadın Şarkıları'nın ilk klibi sözü Sezen Aksu'ya, müziği Gianis Parios'a ait olan daha önce Aşkın Nur Yengi tarafından yorumlanan "Ayrılmam".


Yeni Albüm : Redd'den 2. albüm
Redd

Geçtiğimiz yıl rock müzik dünyasına "Mutlu Olmak için" ile giriş yapan redd 2. albümü "Kirli Suyunda Parıltılar" ile karşımızda. 50/50 adlı ilk albümlerinin ardından Pasaj Müzik etiketiyle 2. albümlerini çıkaran redd, çıkış parçaları "Falan Filan" ile sevenlerinin karşısına çıktı. Klibi Cemil Ağacıkoğlu tarafından Hadımköy'de çekilen "Falan Filan", herkesin kaçıp gitmek istediği, ruhsal ve bedensel kalabalığından uzaklaşmayı düşlediği "o" yeri anlatıyor.


<   1112131415161718191101111121131141151152153154155156157158159160161   >