Menü

Yeni Albüm

<   1112131415161718191101111121131141151152153154155156157158159160161   >

Yeni Albüm : Sibel Alaş: "Carpe Diem" (Günü Yakala)
Sibel Alaş

Sibel Alaş, yedi yıl sonra yepyeni bir albümle geri dönüyor. 1.5 yıldır üzerinde çalıştığı, ama geçirdiği beyin rahatsızlığından dolayı ertelemek zorunda kaldığı "Carpe Diem-Günü Yakala" adlı albümü müzik marketlerde yerini alan Sibel Alaş, "Sanki aradan 20 yıl geçmiş gibi. Piyasaya alışmam zaman alacak" diyor.


Yeni Albüm : MFÖ 10 yıl sonra yeni albümü ile dinleyicisiyle buluşuyor: "AGU"
MFÖ

MFÖ, 10 yıl sonra yeni albümü "AGU" ile müzik dünyasına döndü. İçinde "Muaf", "Milli Park", "Vurgun Yedim", "Amanın Aman", "Sarı Laleler", "O Neydi O", "Ne Bileyim Ben", "Gündüz Rüyası", "Silmez Gibisin", "Biz İstersek" ve "Olduramadım" isimli şarkılardan oluşan albümde, MFÖ; Turhan Yükseler, İskender Paydaş, Can Şengün, Gültekin, Cengiz Tuncer, Göksun Çavdar, Altuğ Öncü, Reha Koçer, Hamdi Akatay ve Ferda Özbekligil gibi müzisyenler ile çalıştı.


Yeni Albüm : Tarkan "Come Closer"
Tarkan

Tarkan'ın ilk İngilizce albümü olan "Come Closer" 7 Nisan'da müzik marketlerde olacak. Come closer, Don't leave me alone, If only you knew, In your eyes, Mmass confusion, Mine, Over, Start the fire, Touch, Why don't we, Bounce ve I wanna hear love speak olmak üzere albümde toplam 12 şarkı yer alıyor. Albüm öncesi birden fazla image makerla çalışan Tarkan'ın İngilizce single albümü "Bounce"la gerçekleştiremediği çıkışı yeni albümü ile gerçekleştirmesi bekleniyor.


Yeni Albüm : Cenk Eren'in yeni albümü "Kiraz Mevsimi"
Cenk Eren

Üç yıl aradan sonra albümünü müzik marketlere sunan Cenk Eren "Kiraz Mevsimi" adını verdiği albümünde üç Sezen Aksu şarkısını da yorumladı. Daha önce Nazan Öncel ile anlaşan ve şarkılarını hazırlayan ama Nazan Öncel ile yaşadığı polemik nedeniyle o şarkıların iptal olması yüzünden, sil baştan çalışmalara başlayan Cenk Eren vokallerde Levent Yüksel ile çalışırken ünlü şair Sabahattin Ali'nin şiiri "Gurbet Hapishanesi" nde ise kendi bestesi ile karşımıza çıkıyor.


Yeni Albüm : Ogün Sanlısoy'dan "ÜÇ"
Ogün Sanlısoy

Ogün Sanlısoy "Korkma" ve "O Gün" albümlerinden sonra üçünü solo albümü "ÜÇ"ü tamamladı. Ogün bu albümünde Tarkan Gözübüyük, Metin Türkcan ile bir araya geldi. On bir şarkının yer aldığı albümünde çıkış şarkısı olarak "Bilmece" adlı şarkıyı seçen Ogün albümünü müzik marketlere sunmadan bir hafta önce internet üzerinden digital olarak satışa sundu.


Yeni Albüm : Ciwan Haco'dan yeni bir albüm: "OFF"
Ciwan

Ciwan Haco'nun on üç şarkıdan oluşan "OFF" albümü Avrupa Müzik etiketiyle yayınlandı. Ciwan Haco albümünde yer alan şarkıların tamamının söz ve müziklerine kendi imzasını attı. Albüm Avrupa'nın en modern stüdyolarında Oslo ve Hamburg'da ünlü müzisyenlerce hazırlandı. Müzik yönetmenliğini uzun yıllardır Avrupa'da yaşayan Ayhan Evci'liğin albümü için Civan Haco üç tane de video klip çekti, video kliplerin en büyük özelliği ise Türkçe alt yazılı olmaları.


Yeni Albüm : Sinan Özen'den yeni albüm: "Aşkın S Hali"
Sinan Özen

Sinan Özen, Suat Aydoğan ve Özgür Yedievli'nin trend soundlarının yanında kendi bestelerinde yıllardır taşıdığı romantizmi de içeren "Aşkın S Hali" isimli yeni albümünü tamamladı ve Sinan Müzik etiketi ile müzik marketlere sunduğu bu albümü ile kendi yapımına da ilk kez imza atmış oldu. Albümün çıkış şarkısı "Sildim" (orjinali Kostandinos Christoforou'ya ait) Yunanistan'da 2005 yılının en çok dinlenen şarkılarından bir tanesi.


Yeni Albüm : Funda Arar'dan yeni albüm "Son Dans"
Funda Arar yeni albüm

Funda Arar'ın, "Son Dans" adını verdiği yeni albümü müzik marketlerde yerini aldı. 12 şarkının yeraldığı albümün söz ve besteleri Febyo Taşel, Burcu Tatlıses, Sara Secikyan, Günay Çoban, Müfide İnselel imzası taşıyor. Albümde söz ve müziği Funda Arar'a ait "Dua" isimli bir şarkı da yer alıyor. Albümün aranjörü Febyo Taşel, çıkış şarkısı ise sözleri Burcu Tatlıses'e ait olan "Karartma Günleri"...


Yeni Albüm : Gülşen "Yurtta Aşk Cihanda Aşk"
Gülşen

"Of Of" ile yarattığı fırtınaların ardından yine bomba gibi bir albüm için kolları sıvayan Gülşen çok geçmeden "Yurtta Aşk Cihanda Aşk” isimli yeni albümü ile geri döndü. Yeni albümün ilk çıkış şarkısı "Ya Tutarsa". Altan Çetin imzalı bu şarkı aynı zamanda albümün ilk kliplenen şarkısı...


Yeni Albüm : "Gülümse Kaderine" bu kez Kibariye yorumuyla...
Kibariye

Arabesk müziğinin sevilen sesi Kibariye, içinde coverlarında olduğu "Gülümse Kaderine" adlı albümünü tamamladı. Tarkan'ın önceki hitlerinden "Gülümse Kaderine" adlı şarkıyı yorumlayan ve Tarkan'la düet yapan Kibariye Avrupa Müzik etiketi ile yayınladığı albümünde Sezen Aksu'nun klasiklerinden "İstanbul İstanbul Olalı" ve İsmail Y.K'nın "Nerdesin" adlı şarkısını da yorumladı.


<   1112131415161718191101111121131141151152153154155156157158159160161   >