Menü

Etkinlik Haberleri

    123456789101112131415161727   >

Etkinlik Haberleri: Teoman 2023'ün ilk konseri için Zorlu Turkcell Sahnesi'ndeydi!
Teoman

Teoman, 2023'ün ilk performansı için Bayhan Müzik organizasyonuyla geçtiğimiz gece Zorlu Turkcell Sahnesi'ndeydi. Sahne üstü ayakta gerçekleşen konserin biletleri günler öncesinden tükendi.


Etkinlik Haberleri: Gökhan Türkmen 2023 Türkiye Turnesi
Gökhan Türkmen

Müzisyen kimliği ve üretimleriyle son yıllarda güçlü projelere imza atan Gökhan Türkmen, 2023 yılına dev bir proje ile giriş yapıyor. Radyo D sponsorluğunda 20 Ocak'ta Bostancı Gösteri Merkezi konseri ile başlayacak Türkiye turnesi, farklı şehirlerde vereceği konser maratonun ilk durağı olma özelliğini de taşıyor.


Etkinlik Haberleri: Tan Taşçı yeni yılı İstanbul'da karşılıyor!
Tan Taşçı

Türkiye'nin en çok konser veren sanatçılarından Tan Taşçı, Bayhan Müzik organizasyonuyla 31 Aralık gecesi İstanbul Kongre Merkezi Balo Salonu'nda, kendi hitlerinin yanı sıra yorumlamaktan keyif aldığı şarkılar, sahne showu ve sürprizlerle dolu, unutulmaz bir yeni yıl kutlamasına imza atacak.


Etkinlik Haberleri: Funda Arar yepyeni bir konser serisine başlıyor: "Birlikte Söyleyelim mi?"
Funda Arar

Funda Arar, yeni yılda Bayhan Müzik organizasyonuyla rengarenk ve yepyeni bir konser serisine başlıyor "Birlikte Söyleyelim mi?". Sanatçı konserlerin ilki için 17 Ocak 2023 salı akşamı Zorlu PSM Turkcell sahnesinde müzikseverlerle buluşacak.


Etkinlik Haberleri: Simge akustik konser serisine başlıyor!
Simge

Simge, akustik konser serisinin ilkini 20 Kasım Pazar akşamı İstanbul Bostancı Gösteri Merkezi'nde gerçekleştirecek. Atlantis Yapım organizasyonuyla sahne alacak Simge, kendi şarkılarının yanı sıra sahne de söylemekten hoşlandığı şarkıların akustik hallerini konserlerinde seslendirecek.


Etkinlik Haberleri: Kaan Tangöze, Amerika turnesine Seattle'dan başlıyor!
Kaan Tangöze

Türk rock müziğinin başarılı temsilcilerinden, Duman grubunun solisti ve birçok bilinen şarkının bestecisi, söz yazarı Kaan Tangöze yayımladığı iki solo albüm sonrası 13 - 29 Kasım tarihleri arasında Amerika, Paris ve son olarak Londra'da son bulacak yurtdışı turnesine çıktı.


Etkinlik Haberleri: "İstanbul Sonbahar Konserleri"
İstanbul Sonbahar Konserleri

DK Event organizasyonu ile "İstanbul Sonbahar Konserleri" Türk müziğinin dev isimleri Yıldız Tilbe, Selda Bağcan, Haluk Levent, Ceylan Ertem ve Sefo ile 4 gün boyunca İstanbul'a müzik ziyafeti sunacak.


Etkinlik Haberleri: Karsu, 11 Kasım'da Volkswagen Arena'da!
Karsu

Piyanonun başında devleşen, söylediği şarkılar ve farklı yorumuyla son dönemin adından başarıyla söz ettiren ismi Karsu, ilk kez yeni parçalarına yer vereceği konserle 11 Kasım'da BKM Organizasyonu ile Volkswagen Arena'da seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.


Etkinlik Haberleri: Gökhan Türkmen "Kontekst" konseri Zorlu PSM'de!
Gökhan Türkmen

Korhan Futacı ve Aga B, Gökhan Türkmen'in Zorlu PSM'deki "Kontekst" konserine konuk oluyor! Gökhan Türkmen, 360 derece sahne deneyimiyle Zorlu PSM'nin büyüleyici atmosferinde gerçekleştireceği "Kontekst" konserinde konuklarını ağırlıyor.


Etkinlik Haberleri: Noah Festival Festival Park Kadıköy'de!
İrem Derici

"Noah Festival" Kadıköy Burun'da konumlandırılan şehrin yeni yaşam alanı Festival Park Kadıköy'de birbirinden ünlü 20 şarkıcının katılımı ile İstanbullulara unutulmaz bir festival yaşatacak!


    123456789101112131415161727   >