Menü

Etkinlik Haberleri

    123456789101112131415161718192021222324252627   >

Etkinlik Haberleri: Sena Şener IF Beşiktaş sahnesinde!
Sena Şener

İlk çalışmalarıyla uluslararası alanda ses getiren, yeni projeleriyle her daim gündemde kalmayı başaran, son dönem alternatif müziğin sevilen isimlerinden Sena Şener, 15 Ekim Cuma günü If Performance Hall Beşiktaş sahnesinde.


Etkinlik Haberleri: Öykü Gürman güzelliği ve şarkıları ile mest etti!
Öykü Gürman

Müzisyenliğinin yanı sıra oyunculuğu ile son dönemde adından söz ettiren Öykü Gürman, Beylikdüzü Mask Beach sahnesinde İstanbul seyircisi ile buluştu. Türkiye'nin dört bir yanında verdiği konserlerde binlerce kişiyle buluşan Gürman, uzun zaman sonra İstanbul'da sahneye çıkmaktan dolayı heyecanlı ve mutlu olduğunu söyledi.


Etkinlik Haberleri: Athena 9 Ekim'de Harbiye sahnesinde!
Athena

Yurtiçinde ve yurtdışında sayısız konser ve festivalde yer almış, Türk rock müzik tarihinin en önemli gruplarından Athena, 9 Ekim Cumartesi gecesi Atlantis Yapım organizasyonuyla gerçekleşecek Harbiye Açıkhava konserinde dinleyicileri ile buluşacak.


Etkinlik Haberleri: Tuna Kiremitçi Zanzibar Zorlu'da!
Tuna Kiremitçi

Tuna Kiremitçi, 17 Eylül'de Zanzibar Zorlu'da sahne alıyor. "Birden Geldin Aklıma", "Yine Sevebilirim", "Affet", "Balkan Kızı", "Diğer Yarım" gibi bestelerin yaratıcısı olan sanatçı, büyük başarı kazanan "Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları I-II" albümlerinden şarkılar söyleyecek.


Etkinlik Haberleri: İrem Derici Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda!
İrem Derici

Yaz aylarında sanatseverlerin vazgeçilmez sahnesi olan İstanbul Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda bu yıl ilk defa sahne alacak olan İrem Derici, özel sahne şovları için geceli gündüzlü çalışıyor.


Etkinlik Haberleri: Senfoni Orkestrası eşliğinde "Murathan Mungan Şarkıları"
Murathan Mungan Şarkıları

"Maskeli Balo", "Telli Telli", "Eskiden, Çember", "Fırtına", "Ağır Kapı", "Nilüfer", "Olmasa Mektubun", "Aşk Yeniden" gibi ezbere bilinen Murathan Mungan imzalı şarkılar senfonik düzenlemelerle Turkcell Vadi Açıkhava'da seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.


Etkinlik Haberleri: Kıraç, İstanbullu müzikseverlerle buluşuyor!
Kıraç

Kıraç, muhteşem bir müzik şölenine hazırlanıyor! Ünlü rockçı, 8 Eylül Çarşamba akşamı saat 21:00'da Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi'nde hayranlarıyla buluşacak!


Etkinlik Haberleri: Gökhan Türkmen Harbiye Açıkhava Yıldızlar Geçidi'nde!
Gökhan Türkmen

Gökhan Türkmen uzun bir aradan sonra İstanbul Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu Yıldızlar Geçidi'nde sahne alacak. 21 Temmuz'da gerçekleşecek konserde zengin repertuvarı ve kalabalık orkestrasıyla sevenlerini karşılayacak.


Etkinlik Haberleri: Yıldızlar Harbiye Açıkhava'dan geçecek!
Tan Taşçı

Organizasyonunu Bayhan Prodüksiyon'un gerçekleştirdiği "Harbiye Açıkhava Yıldızlar Geçidi" konserler serisi başlıyor!


Etkinlik Haberleri: Simge akustik konserlerine devam ediyor!
Simge

Pop müziğin başarılı ismi Simge, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'yi de etkisi altına alan korona virüs salgını nedeniyle ara verdiği konserlerine start veriyor!


    123456789101112131415161718192021222324252627   >