Menü

Müzik Haberleri

<   1234567891011121314151617182838485868   >

Müzik Haberleri : Soner Sarıkabadayı "Kendileri" Tiktok'ta Trendlerde!
Soner Sarıkabadayı

Türkiye'nin en sevilen sanatçılarından biri olarak öne çıkan ve yaptığı her şarkısıyla hit olmayı başaran Soner Sarıkabadayı bu geleneğini yine bozmadı. Söz ve müziği kendisine, düzenlemesi Aerro'ya ait olan "Kendileri" YouTube'da trendlere girmesinin ardından şimdi de TikTok platformunda trendlerde birinci sırada yer alıyor.


Müzik Haberleri : Doğan Duru'nun ilk solo albümü "EPOCH" plak formatında!
Doğan Duru

Doğan Duru'nun ilk solo albümü olma özelliğini taşıyan, 13 Mart 2020'da yayınlanan “Epoch"ın plak formatlı baskısı Pasaj /Garaj Müzik etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sunuldu.


Müzik Haberleri : Diyarbakır'da Zeynep Bastık performansını 70 bin kişi izledi!
Zeynep Bastık

Türkiye Kültür Yolu Festivalleri kapsamında Kültür ve Turizm Bakanlığı, Valilik ve Büyükşehir Belediyesi'nin iş birliği ile bu yıl ilki yapılan "Sur Kültür Yolu Festivali" kapsamında Diyarbakır Doğ Kapı Meydanı'nda Zeynep Bastık konser verdi.


Müzik Haberleri : Göksel, İzmir'de Sezen Aksu'ya selam çaktı!
Göksel

Göksel, dün gece İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu konseri için sahnedeydi. İki saat boyunca şarkılarını İzmirliler ile birlikte söyleyen sanatçı sahnede çok eğlendi ve "Niyet ediyoruz, bu sonbahar depresyona girmiyoruz." diyerek 22 yıllık hit şarkısı "Depresyondayım" ile geceyi renklendirdi.


Müzik Haberleri : Rock ve rap dünyasının starları Antalya'da aynı sahneyi paylaştı!
Live From Fest

Bayhan Müzik organizasyonuyla Türkiye'yi dolaşan "Live From Fest" serisi İstanbul, Ankara ve Samsun'un ardından Antalya ile devam etti. Bu hafta sonu Antalyalı gençlerle buluşan rock ve rap dünyasının star isimleri iki gün süren festivalde şehri müziğe doyurdu.


Müzik Haberleri : Emre Kaya'dan bu kez "Alâturka" performansı!
Emre Kaya

Emre Kaya, Türk Pop Müziği'ne yön veren ünlü sanatçı Sezen Aksu'nun hit eserlerinden "Alâturka" performansıyla nefesleri kesti. Ünlü sanatçının YouTube kanalı ve sosyal medya hesabından paylaştığı şarkı, hayranlarından binlerce beğeni ve yorum aldı.


Müzik Haberleri : Kadıköy'de Hadise rüzgarı esti!
Hadise

Sahne performansı ve şarkıları ile fark yaratan pop müziğin en güçlü kadın temsilcilerinden Hadise, Bayhan Müzik organizasyonuyla İstanbul Festival Park Kadıköy sahnesinde sevenleri ile buluştu.


Müzik Haberleri : Yonca'da geri sayım başladı!
Yonca Evcimik

Pop müziğin efsanesi Yonca Evcimik, prodüktörlüğünü ünlü iletişimci Özgür Aras ve Volkan Çelik'in yaptığı Noah Music Entertainment etiketli yeni şarkısını çıkarmak için gün sayıyor...


Müzik Haberleri : Burak Kut: "Şöhretin büyüklüğünü tolere etmek kolay değildi!"
Burak Kut

Ünlü iletişimci Özgür Aras'ın sunumuyla gerçekleşen, Kral Pop Radyo'da her Pazar saat 16:00'da yayınlanan "Özgür Aras'la Baş Başa"nın konuğu Burak Kut oldu.


Müzik Haberleri : Göksel, Efelerle şarkılar söyledi!
Göksel

Pop müziğin güçlü yorumcularından Göksel, Eylül konserlerine devam ediyor. İzmir Ödemiş'in düşman işgalinden kurtuluşunun 100. onur yılı kutlamaları kapsamında sahneye çıkan Göksel, şarkılarını meydanı dolduran binlerce İzmir Ödemişli ile birlikte söyledi.


<   1234567891011121314151617182838485868   >