MENÜ

Müzik Haberleri

<   1234567891011121314151617181929394959   >

Müzik Haberleri : AYU & Keremcem düeti 5 ülkede liste başı!
229 okunma
AYU & Keremcem

Ender Çabuker'in Endonezya'nın süperstarı Ayu Ting Ting ve Keremcem'e verdiği "Apalah Cinta" isimli şarkı "Yılın Şarkısı" ve "Yılın Projesi" ödüllerini aldı. 5 ülkede birden (Endonezya, Hong Kong, Singapur, Tayvan, Malezya) çıktığı hafta Youtube Trends listesine giren "Apalah Cinta"nın beste, aranje ve prodüktörlüğü ünlü müzik adamı Ender Çabuker yaptı. Şarkıyı yarı Türkçe yarı Endonezya dilinde okuyan Ayu Ting Ting'e klipte Keremcem eşlik etti.


Müzik Haberleri : EGE'den Kiev Konseri!
275 okunma
EGE

Ukrayna'nın başkenti Kiev, bugüne kadar ilk kez yapılmış bir organizasyona ev sahipliği yaptı. Kiev'deki Hilton Oteli'nde Ömer Bekmezci tarafından düzenlenen ATAGala yardım yemeği, Türk ve Ukraynalı konukların yanı sıra, bu ülkede yaşayan yabancılar ile yabancı ülkelerin temsilcilerini bir araya getirdi.


Müzik Haberleri : İrem Derici ve Merve Özbey'den muhteşem düet!
444 okunma
İrem Derici

İrem Derici önceki akşam İstanbul Bostancı Gösteri Merkezi'nde verdiği konserde şarkılarını, memleketi Boyabat'ın spor kulübü "Boyabat 1868" için söyledi.


Müzik Haberleri : Oğuz Aksaç: "Artık hasretlik türküsü yapamazsınız. Hasret değilsiniz!"
334 okunma
Oğuz Aksaç

Geçtiğimiz günlerde "Benim Hikayem" adlı yeni single çalışmasını müzikseverlerle buluşturan Oğuz Aksaç, YouTube platformunda yayınlanan Cenk Alptekin'in "Cenk'le Arabada Yoklama" adlı programına konuk oldu. Cenk Alptekin'in arabasında bulunan sipsi, kaval, ney ve mızıka ile performans yapan Oğuz Aksaç, Cenk Alptekin'i müzikal içerikli verdiği bilgilerle de kendine hayran bıraktı.


Müzik Haberleri : Zara, Avrupalı konukları mest etti!
368 okunma
Zara

Kendine has yorumu, güçlü sesi ve etkili sahne performansıyla her zaman adından söz ettiren Zara geçtiğimiz gün İtalyan Konsolosluğu Venedik Sarayı bahçesinde verdiği konserle izleyicileri mest etti. Parıltı Derneği'nin önderlik ettiği, İtalyan ve Türk çocuklarının ortak çalışmalarıyla kültürel dostluğun geliştirilmesinin amaçlandığı bu özel günde gençlerin performanslarından sonra Zara sahne aldı.


Müzik Haberleri : Sercan Candemir, Akustikhane'nin Akusticontest projesinde yer aldı!
425 okunma
Sercan Candemir

Alternatif - Rock performans kanalı Akustikhane son dönemlerde bir hayli hareketli, nedeni de; Akusticontest. Akustikhane'nin alternatif ve rock müzik türüne katkıları ve yıllardır süre gelen marka değeri hem müzisyenler hem müzikseverler açısından tartışmasız çok önemli.


Müzik Haberleri : Simge'den yeni yaşa, yeni şarkı: "As Bayrakları"
1039 okunma
Simge

Tarzı, tavrı ve şarkıları ile adında her zaman söz ettiren son dönemin en yenilikçi ve yaratıcı isimlerinden Simge yeni yaşını menajeri Özgür Aras'ın İstanbul Galvin Restoran'da düzenlediği sürpriz bir parti ile kutladı.


Müzik Haberleri : Bendeniz FA Organizasyon ile anlaştı!
466 okunma
Bendeniz

Türk Pop Müziği'nin önde gelen isimlerinden Bendeniz, sanatçı menajerliği hizmetini FA Organizasyon'a emanet etti! Bir döneme damga vurmuş şarkılarından oluşan "Best Of" albümünü geçtiğimiz aylarda yayınlayan Bendeniz, sanatçı menajerliği alanında FA Organizasyon ile el sıkıştı.


Müzik Haberleri : Cenk Eren'in Selda Bağcan sürprizi!
302 okunma
Cenk Eren Selda Bağcan

Kısa süre önce çıkardığı "Hay Aksi" single çalışmasıyla ses getiren Cenk Eren yaz aylarını hız kesmeden verdiği konserlerle geçiriyor. Son olarak geçtiğimiz akşam Bodrum People sahnesinde hem performansı hem fit görüntüsüyle beğeni toplayan Cenk Eren, kendisini izlemeye gelen Selda Bağcan'ı sahneye davet etti. İzleyicilerin büyük ilgisiyle karşılaşan ikili yaz sonunda birlikte bir projeye imza atacaklarının da müjdesini verdi.


Müzik Haberleri : Ersay Üner: "En önemlisi durabilmek"
354 okunma
Ersay Üner

Başarılı müzisyen Ersay Üner, son albümü "Nokta" ile Radyo Viva'da Ömer Erişmen'in canlı yayın konuğu oldu. Program esnasında samimi açıklamalarda bulunan Ersay Üner, iyi bir projenin püf noktalarını dinleyicilerle paylaştı.


<   1234567891011121314151617181929394959   >