Menü

Müzik Haberleri

<   123456789101112131415161718192939495969   >

Müzik Haberleri : Funda Arar "Alagül" plak formatında yayında!
Funda Arar

2002 yılında Funda Arar ismini müzik dünyasına altın harflerle yazdıran, sanatçının kariyerinin ikinci stüdyo albümü "Alagül" MEYPOM etiketiyle plak formatında raflardaki yerini aldı.


Müzik Haberleri : Tan Taşçı: "Döndük dolaştık evimize geldik"
Tan Taşçı

Tan Taşçı, Bayhan Müzik organizasyonuyla gerçekleşen "Harbiye Açık Hava" konserlerinin 2022 sezonundaki 10. konseri için dün gece Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava sahnesindeydi.


Müzik Haberleri : Emrah Çalapkulu: "Akustik Performanslar Serisi"
Emrah Çalapkulu

Kendi yazdığı şarkılarla müzik sektörüne giren ve beğeni toplayan Emrah Çalapkulu müzik adına projeler geliştirmeye devam ediyor. Son olarak yayınladığı "Gece Bizden Genç" isimli teklisi kendini göstermeye devam ederken üretken sanatçı hiç ara vermeden müzik üretimini sürdürüyor.


Müzik Haberleri : Yıldızlar 2 - 16 Eylül'de Harbiye Açıkhava'da!
Melike Şahin

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda efsane konserlerin ev sahibi Atlantis Yapım'ın organize ettiği "Atlantis Yapım Harbiye Açıkhava Konserleri" 2 Eylül'de başlıyor!


Müzik Haberleri : Emre Kaya konserleri yine hınca hınç!
Emre Kaya

Söz yazarı, besteci, müzisyen ve yorumcu Emre Kaya, kaliteli eğlencenin adresi Jolly Joker sahnelerinde fırtına gibi esmeye devam ediyor. Hayranlarının hınca hınç doldurduğu konserlerinde en güzel eserlerini seslendiren ünlü popçu, sahne performansının yanı sıra "Usta Şarkılar" projesinden seçmelerin yer aldığı repertuvarı ile de ayakta alkışlandı.


Müzik Haberleri : İlk imza atıldı!
Yonca Evcimik ve Özgür Aras

Müzik ve eğlence sektöründe işler yapan Noah Entertainment Almanya, Belçika, Hollanda, Fransa ve Amerika'dan sonra Türkiye'de birçok ünlü isme prodüksiyonlar, konserler yapmaya başladı ilk imzayı Yonca Evcimik ve Özgür Aras'la attı!


Müzik Haberleri : İzmir sahnelerinde "Nilüfer" açtı!
Nilüfer

Uzun bir aradan sonra sahne performanslarına geri dönen Nilüfer, Harbiye'de başladığı turnesine geçtiğimiz hafta Bayhan Müzik organizasyonuyla İzmir ve Kuşadası ile devam etti.


Müzik Haberleri : Teoman, Harbiye'den rüzgar gibi geçti!
Teoman

Teoman, dün gece bu yazın 5. konseri için Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava sahnesindeydi. Sezonun en kalabalık konserlerinden birine imza atan Teoman, 2 saat aralıksız süren mükemmel bir performans sergiledi.


Müzik Haberleri : Nilüfer'den Harbiye çıkarması!
Nilüfer

Uzun bir süredir konser vermeyen Türk Pop Müziği'nin eşsiz sesi Nilüfer Bayhan Müzik organizasyonuyla "N Kolay Harbiye Açıkhava Konserleri" kapsamında Harbiye'de sevenleriyle buluştu. Üç yıl aradan sonra Harbiye'de sevenleriyle buluşan Nilüfer'e beş bin kişilik bir koro eşlik etti.


Müzik Haberleri : Caroline Yılmaz ve Sinan Akçıl stüdyoda!
Caroline Yılmaz ve Sinan Akçıl

"Söz Müzik Caroline Yılmaz" adlı 6 şarkılık bir albüm çıkaran ve "İster Gel İster Gelme" şarkısı 2 haftada 3 milyon barajını geçip, en çok satın alınanlar listesine giren Caroline Yılmaz ve Sinan Akçıl, ortak projeleri için stüdyoya girdi.


<   123456789101112131415161718192939495969   >