Menü

Müzik Haberleri

<   12345678910111213141516171819203040506070   >

Müzik Haberleri : Atiye ilk kez özel hayatıyla ilgili konuştu!
Atiye

Şarkıcı Atiye, CnnTürk'ten Hakan Kanburoğlu'nun sorularını yanıtladı. Yeni albümü "Deli İşi"ni müzikseverlerle buluşturan Atiye evliliği, kızı ve müzikal yeteneğiyle ilgili ilk kez konuştu.


Müzik Haberleri : Tan Taşçı'ya İzmirlilerden yoğun ilgi!
Tan Taşçı

Tan Taşçı, Bayhan Müzik organizasyonuyla devam eden açık hava konserlerinin Haziran İzmir ayağı için geçtiğimiz gece Bornova Aşık Veysel Açık Hava Tiyatrosu'nda sahnedeydi. 5 binden fazla İzmirlinin izlediği konserin biletleri tükendi. Kapıda uzun kuyruklar oluştu.


Müzik Haberleri : Umut Adan'ın "Bahar" albümü plak formatında çıktı!
Umut Adan

70'li yılların Anadolu Pop'undan ilham alarak çocukluğundan bu yana etkisi altında kaldığı çeşitli kültürlerin büyüsünü müziğine katan Umut Adan'ın "Bahar" albümü Avrupa'dan sonra Türkiye'de de plak formatında yayımlandı.


Müzik Haberleri : Oğuzhan Koç'tan yeni şarkı geliyor: "Aşk Beni Yendi"
Oğuzhan Koç

Oğuzhan Koç yaz turnesi kapsamında verdiği konserlerle adından sıkça söz ettirirken önceki akşam Kocaeli Körfez'de sevenleriyle buluştu. Dünden bugüne hit olmuş şarkılarını söyleyen Oğuzhan Koç'a 40 bin kişilik koro eşlik etti.


Müzik Haberleri : Göksel, Antik Kent'te rekora imza attı!
Göksel

Pop müziğinin en güçlü kadın şarkı yazarı ve yorumcularından Göksel, geçtiğimiz gece II. Aizanoi Kısa Film Festivali'nin finalinde sahnedeydi. Göksel'in muhteşem konseri Antik kente son 5000 yılın en kalabalık gecesini yaşattı.


Müzik Haberleri : Yonca Lodi, Dünya MS Günü'nde farkındalık için sahnedeydi!
Yonca Lodi

Türkiye Multipl Skleroz Derneği, Multipi Skleroz (MS) hastalığını daha geniş kitlelere duyurmak ve farkındalık oluşturmak adına 30 Mayıs Dünya MS Günü özelinde GEN'in desteğiyle "Sekiz Mevsim" konserine imza attı.


Müzik Haberleri : Çorlu Fest'te rap şöleni!
Çorlu Fest

Çorlu Fest kapsamında büyük bir rap şöleni yaşandı. Sagopa Kajmer'in, Sefo'nun ve Organize'nin sahne aldığı gecede dinleyiciler unutulmaz anlara şahit oldular.


Müzik Haberleri : "Olmazlara İnat"ın yükselişi sürüyor!
Berkay Altunyay

Kendine has yorumu ile alternatif müziğe yeni bir soluk getiren Berkay Altunyay'ın "Olmazlara İnat" isimli single'ı 5 milyon dinlemeyi aştı. Hot Hits Türkiye'de 8. sırada bulunan, Türkiye Top 50 listesinde ise ilk 20'de yer alan Altunyay, Türkiye Viral 50 listesinde zirveye çıktı.


Müzik Haberleri : "Aleyna Tilki'nin enteresan yolculuğunu bir süredir takip ediyorduk."
Aleyna Tilki

Spotify Güney Avrupa Müzik Direktörü Melanie Parejo, kadın müzisyenleri dünya sahnesinde öne çıkaran EQUAL projesinin perde arkasını, Türkiye'de ilk kez Dünya Hafta Gazetesi yazarı ve müzisyen Sırma'ya anlattı.


Müzik Haberleri : Ajda Pekkan Harbiye Açık Hava'dan rüzgar gibi geçti!
Ajda Pekkan

Bayhan Müzik organizasyonuyla gerçekleşen "N Kolay Harbiye Açık Hava" konserleri kapsamında dün gece Süper Star 3 saat sahnede şarkı söyleyerek adeta insanları büyüledi.


<   12345678910111213141516171819203040506070   >