Menü

Müzik Haberleri

<   1234567891011121314151617181920213141516171   >

Müzik Haberleri : Cem Adrian: "Bu aşk değil de ne?"
Cem Adrian

Yaptığı şarkılarla dinlenme rekorları kıran başarılı sanatçı Cem Adrian'ın, Back Drop Media & SGR organizasyonuyla geçtiğimiz gün Mersin Üniversitesi Stadyumu'nda gerçekleşen konserinde 50.000'inin üzerinde müziksever ağırladı.


Müzik Haberleri : Tan Taşçı, İzmir ve Bursa'da fırtına gibi esti!
Tan Taşçı

Tan Taşçı, Bayhan Müzik organizasyonuyla devam eden açık hava konserlerinin İzmir ve Bursa ayaklarında sahnedeydi. Harbiye'de geçtiğimiz hafta başlayan yeni turnesi kapsamında sahneye çıkan Tan Taşçı, İzmir ve Bursa'da tüm biletleri günler öncesinden tükenen iki büyük konsere imza attı.


Müzik Haberleri : Yıldız Tilbe: "Ben aslında çok kıskancım da çaktırmam"
Yıldız Tilbe

Yıldız Tilbe, Bayhan Müzik organizasyonuyla gerçekleşen "N Kolay Harbiye Açık Hava" konserleri kapsamında sahnedeydi. Efsane şarkı "Delikanlım" yorumu ile klasikleşmiş bir açılış yapan Tilbe, kendine has stiliyle izleyici karşısına çıktı.


Müzik Haberleri : "Live From Harbiye Fest"
Live From Harbiye Fest

Bayhan Müzik'in yeni canlı performans markası "Live From İstanbul" YouTube kanalının konser serisinde ikinci etkinlik dün gece gerçekleşti. "N Kolay Harbiye Açıkhava" konserleri kapsamında Evdeki Saat, Sena Şener ve Gripin sahneye çıktı.


Müzik Haberleri : Gökhan Türkmen, Berlin'de sevenleriyle buluştu!
Gökhan Türkmen

Konserlerine hız kesmeden devam eden Gökhan Türkmen, geçtiğimiz gün Almanya'nın Berlin şehrinde sahne aldı. Kesselhaus in der Kulturbrauerei'de sahne alan Türkmen'i izlemeye gelen ve mekanı tıklım tıklım dolduran sevenleri sanatçının tüm şarkılarına koro halinde eşlik ettiler.


Müzik Haberleri : Harbiye'de Teoman coşkusu!
Teoman

Teoman, Bayhan Müzik organizasyonuyla gerçekleşen "N Kolay Harbiye Açık Hava" konserleri kapsamında sahnedeydi. 2022 sezonun ilk Harbiye performansında İstanbulluların yoğun ilgi gösterdiği Teoman konseri bir klasik olan "N'apim Tabiatım Böyle" ile başladı.


Müzik Haberleri : Tan Taşçı 2022 Harbiye serisinin açılışını yaptı!
Tan Taşçı

Tan Taşçı, Bayhan Müzik organizasyonuyla gerçekleşen "N Kolay Harbiye Açık Hava" konserlerinin açılışını dün gece yaptı. Geçtiğimiz yıl verdiği 16 Harbiye konseri ile rekora imza atan Tan Taşçı, 2022 sezonunun ilk konseri için sahnedeydi.


Müzik Haberleri : Oğuzhan Koç rüzgarı!
Oğuzhan Koç

Oğuzhan Koç, Afyonkarahisar'da Büyük Taarruz'un 100. Yılı etkinlikleri kapsamında sahne aldı. Oğuzhan Koç sevilen şarkılarını seslendirdiği konserde hayranlarına unutulmaz bir akşam yaşattı.


Müzik Haberleri : Aleyna Tilki EQUAL Global'ın kapağında!
Aleyna Tilki

Son şarkısı "Take It Or Leave It" ile yayınlandığı gün 39 ülkedeki 87 çalma listesine girerek, daha önce bir Türk sanatçının çıkış gününde erişmediği bir başarıya ulaşan Aleyna Tilki, kariyerinde dünya çapında yeni bir başarıya imza attı.


Müzik Haberleri : Öykü Gürman 23 Nisan'da Türk Kızılay'ın etkinliğine katıldı!
Öykü Gürman

Öykü Gürman, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı büyük bir sevinç ve coşku ile kutladı. Kartal'da Türk Kızılay'ın Sevgi Mağazası'nda düzenlediği etkinliğine katılan Gürman, iki saatini çocuklarla doya doya geçirdi.


<   1234567891011121314151617181920213141516171   >