Menü

Müzik Haberleri

<   123456789101112131415161718192021223242526272   >

Müzik Haberleri : Nil Ulusoy'dan TikTok Konseri
Nil Ulusoy

"Erkek Ya" şarkısı ve iddialı klibiyle adından söz ettiren internet fenomeni Nil Ulusoy, TikTok'un yeni kraliçesi oldu. TikTok'ta konser vereceğini, bir video ile sevenlerine duyuran Ulusoy, orjinal dans videolarının yanı sıra yaptığı düetlerle de dikkat çekiyor.


Müzik Haberleri : Özgür Aras, Kral Grubu'nda!
Özgür Aras

Müzik ve eğlence dünyasında trendleri belirleyen isimlerin başında gelen, ünlülerle yürüttüğü projeler, yazdığı kitaplar, İstanbul gece hayatına kazandırdığı mekanlar, sosyal sorumluluk kampanyaları ve aldığı sayısız ödülle adından sıkça söz ettiren Özgür Aras, Kral Grubu'nun Pazarlama ve İletişim Danışmanlığına getirildi.


Müzik Haberleri : Elif Buse Doğan ve Serkan Çağrı'dan "Samsak Döveci" rekoru!
Elif Buse Doğan

Her pazar TRT Müzik'te "Nefesten Sese" isimli müzik eğlence programını sunan Elif Buse Doğan ve Serkan Çağrı, birlikte seslendirdikleri "Samsak Döveci" isimli eserle rekora imza attı. Türkü birçok sosyal medya platformunda fenomen oldu.


Müzik Haberleri : Neveser Gerginok'dan bayramda yeni şarkılar geliyor!
Neveser Gerginok

"Zamansız Akşamlar" adlı eseriyle, müzikseverlerin gönlünde taht kuran Türk Sanat Müziği'nin güçlü sesi Neveser Gerginok, "Yanımdaki Sevgilim” ile sevilen şarkılarına bir yenisini daha ekledi.


Müzik Haberleri : Gülben Ergen: "Hiçbir ışık benden daha fazla ışık saçamaz..."
Gülben Ergen

Gülben Ergen Ankara Günay konserinin ardından, önceki akşam sevenleriyle İstanbul Nossa Costa sahnesinde buluştu. Dünden bugüne hit olmuş şarkılarını Taşkın Sabah Orkestrası eşliğinde söyleyen Gülben Ergen, kıpır kıpır enerjisiyle sevenlerine unutulmaz eğlenceli dakikalar yaşattı.


Müzik Haberleri : #iyiyaşa 2022 Bahara Merhaba Daveti
Gökhan Türkmen

Geçtiğimiz günlerde Gökhan Türkmen, yeni albümü "7" kapsamında #iyiyaşa 2022 Bahara Merhaba daveti düzenledi. Address İstanbul Hotel ev sahipliğinde Ronada Music ortaklığında gerçekleştirilen davet, Türkmen'in sanatçı dostları ve yakın arkadaşlarının katılımı ile gerçekleşti.


Müzik Haberleri : Oğuzhan Koç'un akustik konseri İzmir'i büyüledi!
Oğuzhan Koç

Oğuzhan Koç YouTube'da başlattığı, büyük ilgi gören akustik serisinin ilk konserini önceki akşam İzmir Arena'da Work n Fest'de verdi. Konser alanını tıklım tıklım dolduran seyirciler ile şarkılarını seslendiren Oğuzhan Koç'un performansıyla büyük alkış aldığı konserinin biletleri günler öncesinden tükendi.


Müzik Haberleri : Esma Er "Bi Tek Aşk"la Azerbaycan'ı salladı!
Esma Er

Uzun yıllardır müzik dünyasında yaptığı çalışmalarla ve sesiyle kendine farklı bir yer edinen Esma Er, yeni çalışması "Bi Tek Aşk"la ilk ödülünü Azerbaycan'dan aldı.


Müzik Haberleri : Atiye, MFÖ tribute albümünde!
Atiye

Süper FM'de Duygu Atakan'ın konuğu olan Atiye "Kimse çocuğum olduğunu sormadı geç duyuldu. Hamileyken Hindistan'daydım çok ortalıkta görülmedim. İnsanlar kilo aldığımı düşündü. Annelik çok güzel gidiyor biraz gürültülü ama eğlenceli ve yorucu" dedi.


Müzik Haberleri : Simge, 2022 yazı için anlaşmalarını yaptı!
Simge

"Birçok şarkısıyla liste başı olan Simge, yaz konseri takvimini doldurdu. Şarkıcı Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos ayları için anlaşmalarını yaptı, yazı sahnede geçirecek.


<   123456789101112131415161718192021223242526272   >