Menü

Müzik Haberleri

<   123456789101112131415161718192021222333435363   >

Müzik Haberleri : MSG'de Ferhat Göçer dönemi başladı!
Ferhat Göçer

Musiki Eseri Sahipleri Grubu Meslek Birliği'nin (MSG) bugün yapılan olağanüstü genel kurulunda başkan Ferhat Göçer oldu. 700 geçerli oy kullanılan kurulda Ferhat Göçer ve yönetim kurulu ekibi toplam 494 oyla, 2 yıl süreyle göreve geldi.


Müzik Haberleri : Tuğba Yurt: "Kariyerimde yol haritamı çiziyorum..."
Tuğba Yurt

Hafta içi her gün Süper FM'de Türkiye'nin en bulaşıcı en şen kahkahası Duygu Atakan'ın, "Duygu'yla Radyodayız" programının konuğu pop müzik sanatçısı Tuğba Yurt'tu.


Müzik Haberleri : Alper Erözer: "Kürdandan Kolları Var"
Alper Erözer

Genç yıldız Alper Erözer'in yakın zamanda yayınladığı "17" albümünde yer alan "Kürdandan Kolları Var" şarkısı sosyal medyada kısa sürede viral oldu. Söz ve müziği Alper Erözer ve Vesvas'a ait şarkı Youtube’da Trendler Listesi’ne girerken, Spotify platformunda viral listelerde yükselişe devam ediyor.


Müzik Haberleri : Gülben Ergen konserden konsere!
Gülben Ergen

Üç gün arka arkaya İstanbul'da konser veren Gülben Ergen önceki akşam Nossa Costa sahnesinde sevenleriyle buluşurken Raissa Vanessa imzalı kostümüyle göz doldurdu.


Müzik Haberleri : "Sinan Akçıl ve Dostları Akustik"
Sinan Akçıl

Youtube'da Merzigo Müzik tarafından hazırlanan Deniz Toprak, Erkan Petekkaya, Fettah Can, Merve Büyükçınar, Naide Babaşlı, Serdar Ortaç gibi birçok ünlü ismin konuk olduğu ve şarkılar söylediği “Sinan Akçıl ve Dostları Akustik” programının çekimleri tamamlandı.


Müzik Haberleri : Melek Mosso: "Beni duymazlıktan, görmezlikten geldiler"
Melek Mosso

Melek Mosso; müzisyen, yorumcu ve vokal koç Emre Yücelen'in "Emre Yücelen Şan Dersi" adlı Youtube kanalında yayınlanan "Emre Yücelen ile Canlı Canlı" programına konuk oldu.


Müzik Haberleri : Oğuzhan Koç, O Ses Türkiye'de ilk sezonda şampiyonluk yaşadı!
Oğuzhan Koç

10. sezonunda Ebru Gündeş, Beyazıt Öztürk ve Murat Boz ile "O Ses Türkiye Yarışması"nda jüri koltuğuna oturan Oğuzhan Koç, takımında yer alan Hasan Koçak'la ilk sezonda şampiyonluk yaşadı!


Müzik Haberleri : Özgün: "Kötü seslerin kıymet görmesi can sıkıcı..."
Özgün - Duygu Atakan

Pop müziğin sevilen ismi Özgün, hafta içi her gün Süper FM'de Türkiye'nin en bulaşıcı, en şen kahkahası Duygu Atakan'ın, "Duygu'yla Radyodayız" programına konuk oldu.


Müzik Haberleri : Üniversitede tez konusu oldu!
Abdurrahman Delen

Şair ve halk ozanı Abdurrahman Delen, Gümüşhane Üniversitesi'nde tez konusu oldu. Delen, bir öğrencinin hazırladığı bitirme tezinde halk ozanlığı ve şairliğin tarihçesini, gelişimini ve geleceğini anlattı. Ayrıca tezde usta şairin şiirlerine ve yazılarına da yer verildi.


Müzik Haberleri : Ebru Gündeş'ten Cenk Eren'e destek!
Ebru Gündeş

Tanju Okan, Ferdi Özbeğen, Selda Bağcan, Barış Manço şarkılarını seslendirdiği "Repertuvar" proje albümlerindeki güçlü yorumculuğuyla müzik severlerden büyük beğeni toplayan Cenk Eren sözlerini yazdığı, bestesi ve düzenlemesi Okay Barış'a ait olan yeni şarkısı "Kadife Örtü"ye gelen güzel yorumlardan oldukça mutlu...


<   123456789101112131415161718192021222333435363   >