Menü

Müzik Haberleri

<   12345678910111213141516171819202122232434445464   >

Müzik Haberleri : Ender Çabuker'in teknolojisi projesine TÜBİTAK desteği verildi!
Ender Çabuker

Bir çok ünlü sanatçının müzik prodüktörü olan Ender Çabuker'in "Gelişmiş Ses Teknolojisi" projesi Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu tarafından onaylandı ve destek aldı.


Müzik Haberleri : Sefo'ya "Diamond Plak"
Sefo

2021 yılı verilerine göre Apple Music ve Spotify'da "Bilmem Mi?" ile en çok dinlenen şarkıya imza atan Sefo, başarısını "Diamond Plak" ile taçlandırdı. Sefo ve "Bilmem Mi" şarkısında çalıştığı prodüktörü Aerro‘ya "Diamond Plak" ödülü, Sony Music Türkiye Genel Müdürü Özden Bora tarafından takdim edildi.


Müzik Haberleri : Simge, eğlence ve müzik dünyasını ağırladı!
Simge

Simge dün akşam eşsiz lezzetleri ve boğaz manzarasıyla yılın en popüler mekanı Jolly Joker Private'da sahne aldı. Simge'yi izleyenler arasında eğlence ve müzik dünyasının birçok ünlü ismi vardı...


Müzik Haberleri : Gülben Ergen: "Ruhunuza dokunacağım!"
Gülben Ergen

Gülben Ergen önceki akşam İstanbul Nossa Costa'da hayranlarıyla buluştu. Açılışı "Teşekkür Ederim" şarkısıyla yapan şarkıcı yenilenmiş repertuvarıyla unutulmaz bir geceye imza attı.


Müzik Haberleri : Mahsun Kırmızıgül'ün keyfi yerinde!
Mahsun Kırmızıgül

16 yıllık aradan sonra yeni albümü "Hoş Geldin" ile müziğe dönen Mahsun Kırmızıgül müzik dünyasını canlandırdı. Tüm dijital müzik platformlarında 10 günde toplam 50 milyon rakamına ulaşan Mahsun Kırmızıgül "Hoş Geldin" albümdeki birçok şarkı aynı anda YouTube'da trendler listesine giriş yaptı.


Müzik Haberleri : "Efsane Dizi Müzikleri" plak formatında!
Efsane Dizi Müzikleri

Yayımlandığı döneme damga vuran dizilerde dinlenen Kıraç'tan "Gidemezsin", Olgun Şimşek'ten "Üflediler Söndüm", Yonca Lodi'den "Emanet", Funda Arar'dan "Yan Yana", Zeynep Casalini'den "Bir Gün Beni Özlersen Eğer" gibi şarkıların yer aldığı "Efsane Dizi Müzikleri" albümü plak formatında yayında!


Müzik Haberleri : Simge 2022'ye hazır!
Simge

"Mış Mış", "Üzülmedin mi", "Prens ve Prenses", "Yankı", "Ben Bazen", "Öpücem", "Yalnız Başına" ve "As as Bayrakları", "Öpücem", "Sevmek Yüzünden" şarkılarıyla dijital platformlarda en çok satan ve stream (dijital ortamda dinlenme) izlenme rakamına ulaşan, verdiği konsept konserleriyle de başarılara imza atan Simge 2022 yılı için planlarını açıkladı.


Müzik Haberleri : 2022 şarkıcıların yılbaşı programları!
Gülben Ergen

Yılbaşı dönemi geldiğinde sesiyle, yorumuyla, liste başı şarkılarıyla herkesi coşturan, gönüllere taht kurmuş ünlülerin yılbaşı programları, yılbaşı konserleri ve sanatçılı yılbaşı programları merak ediliyor. Peki yılbaşında hangi sanatçı nerede 20222'ye nerede giriyor?


Müzik Haberleri : Ece Seçkin'in yeni "menajeri" Özgür Aras!
Ece Seçkin

Ece Seçkin, yurt içi ve yurt dışında katılacağı tüm organizasyonlar, markası adına yapılacak anlaşmalar, menajerlik ve iletişim hizmetleri için Özgür Aras ile yeni bir anlaşma imzaladı.


Müzik Haberleri : Karnaval Medya Grubu'nun "Marka Elçisi" Özgür Aras oldu!
Özgür Aras

Süper FM, Metro FM, JoyTurk, Joy FM ve Virgin Radio Türkiye gibi Türkiye'nin en çok dinlenen radyo istasyonlarının yanı sıra Borusan Klasik, Efkar, Joy Akustik, RetroTurk ve Radio Mydonose gibi farklı müzik zevklerine hitap eden 30'u aşkın dijital radyo istasyonunu da bünyesinde bulunduran Karnaval Medya Grubu'nun "Marka Elçisi" Özgür Aras oldu.


<   12345678910111213141516171819202122232434445464   >