Menü

Müzik Haberleri

<   1234567891011121314151617181920212223242535455565   >

Müzik Haberleri : Oğuzhan Koç'un yeni şarkısı yolda!
Oğuzhan Koç

Aralık ayında çıkarmayı planladığı söz ve müziği kendisine ait yeni şarkısı için tüm zamanını stüdyoda geçiren Oğuzhan Koç, yine milyonların diline dolanacak bir aşk şarkısı yaptı.


Müzik Haberleri : Simge'den yeni şarkı müjdesi!
Simge

Jolly Joker Kartal konseri öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Simge, yeni şarkı çıkaracağını müjdeledi. Şarkının yeni yıla yetişmesi için tüm vaktini stüdyoda geçirdiğini dile getiren Simge, iki şarkı arasında kararsız kaldığını içinden birini seçip çıkış yapacağını açıkladı.


Müzik Haberleri : Deniz Seki yeni şarkısı için gün sayıyor!
Deniz Seki

Uzun bir aradan sonra yeni şarkısını sevenleriyle buluşturmaya hazırlanan Deniz Seki yeni şarkısı için stüdyoda! Aşk şarkılarının efsane ismi Deniz Seki söz ve müziği Ayla Çelik imzalı yeni şarkısının düzenlemesi için yıllar sonra tekrar Murat Yeter ile bir araya geldi.


Müzik Haberleri : Yine Yeni Yeniden 90'lar "Merhaba Milenyum" ile geri döndü!
Yine Yeni Yeniden 90'lar

Yine Yeni Yeniden 90'lar podcast serisinin yaratıcıları İlker Hepkaner ve Sezgin İnceel 2019'da başladıkları yolculuklarına "Merhaba Milenyum" serisiyle devam ediyor. Geçen üç sezon boyunca 90'ların popüler kültürünü kuir & feminist çerçeveden inceleyen ikili, yeni sezonda rotayı 2000'li yıllara çeviriyor.


Müzik Haberleri : Öykü Gürman güzelliği ve şarkıları ile mest etti!
Öykü Gürman

Müzisyenliğinin yanı sıra oyunculuğu ile son dönemde adından söz ettiren Öykü Gürman, Beylikdüzü Mask Beach sahnesinde İstanbul seyircisi ile buluştu. Türkiye'nin dört bir yanında verdiği konserlerde binlerce kişiyle buluşan Gürman, uzun zaman sonra İstanbul'da sahneye çıkmaktan dolayı heyecanlı ve mutlu olduğunu söyledi.


Müzik Haberleri : Muazzez Ersoy'un 25 yıldır sakladığı sır ne?
Muazzez Ersoy

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Seyhan Erdağ'la Süper Pazar'ın bu haftaki konuklarından biri Türk Sanat Müziğinin kraliçesi Muazzez Ersoy'du. Muazzez Ersoy 25 yıldır kimseyle paylaşmadığı bir sırrı da ilk kez Süper Pazar izleyicileriyle paylaştı.


Müzik Haberleri : Yonca Lodi "Akustik" serisinin açılışını "Kızıl Kıyamet" ile yaptı!
Yonca Lodi

Güçlü yorumcu Yonca Lodi, Mayıs ayından bu yana hazırladığı yeni dijital projesi "Akustik"in çekimlerini tamamladı. Bugüne kadar yayımladığı albümler, şarkılar, video klipler, film - dizi müzikleri ve sahne performansları ile adından söz ettiren sanatçı, artık dijital dünyada da müzikseverler ile buluşuyor.


Müzik Haberleri : Aleyna Tilki "Real Love"
Aleyna Tilki

Aleyna Tilki'nin yeni şarkısı "Real Love" ilk kez Beyon Wonderland festivalinde! İngilizce "Retrograde" şarkısıyla adından söz ettiren Aleyna Tilki'nin yeni şarkısı "Real Love" Amerika'da on binlerce kişinin katıldığı Beyon Wonderland festivalinde herkesi dans ettirdi.


Müzik Haberleri : Aynur Aydın'dan yeni single: "SOR GEL"
Aynur Aydın

Aynur Aydın, yeni single çalışması "SOR GEL" için Dünya Bachata şampiyonu Onur Alp Sancaktar ile kameraların karşısına geçiyor! Çekimler 12 Ağustos Perşembe günü yapılacak.


Müzik Haberleri : Radyo Başakşehir'de "Enikonu Sohbet" 1 yaşında!
Mine Ayman

Radyo Başakşehir'in sevilen programı Enikonu Sohbet 1. yaşını doldurdu. Deneyimli radyocu Mine Ayman'ın sunduğu program, Türkiye'nin önde gelen isimlerinden oluşan 500'e yakın konuk ile radyo dünyasının en çok konuk alan programı oldu.


<   1234567891011121314151617181920212223242535455565   >