Menü

Yeni Klip

    12345678910111213141516172737475767778797   >

Yeni Klip : Derya Uluğ: "Hadi Çal"
Derya Uluğ

Türk pop müziğinin başarılı ismi Derya Uluğ, merakla beklenen "Serdar Ortaç Vol.1" albümünde sevenleriyle yeniden buluştu. Albümde Serdar Ortaç'ın "Hadi Çal" şarkısını seslendiren Uluğ, şarkıya iddialı bir klip çekti.


Yeni Klip : Demet Akalın çiçek açtı, yazı getirdi: "Bensiz Olsun"
Demet Akalın

Her albümüyle dinlenme ve satış rekorları kıran, yaz şarkılarının efsane ismi Demet Akalın, bu kez bir Serdar Ortaç şarkısıyla yazı getiriyor. Merakla beklenen "Serdar Ortaç Vol.1" albümünde "Bensiz Olsun" şarkısını seslendiren Demet Akalın, şarkıyı kliplendirdi.


Yeni Klip : Taner Kaya: "Ayrılsak Ölürüz Biz"
Taner Kaya

Söz ve besteci kimliğiyle ilk olarak karşımıza tam 11 yıl önce çıkan Taner Kaya, ilk albümü olan "Dilhun" ile müzik dünyasındaki yerini yorumcu olarak da almış oldu. "Yaklaşmayın" adlı şarkısında Ferhat Göçer ile düet yapan ve birlikte kamera karşısına geçerek başarılı bir çıkış yakalayan sanatçı, albümdeki şarkılarını kliplendirmeye devam ediyor.


Yeni Klip : Cansever yeni klibinde "SAVAŞA HAYIR" diyor!
Cansever

Arabeskin güçlü sesi Cansever, "Hayat" isimli şarkısını kliplendirdi. Ukrayna'yı işgale başlamasıyla dünyayı sarsan Rusya'ya bir tepki de Cansever'den geldi. Savaş görüntülerinin yer aldığı duygu yüklü klip oldukça dikkat çekti.


Yeni Klip : Mor ve Ötesi: "İstiklal"
Mor ve Ötesi

Mor ve Ötesi, yeni albümü "Sirenler"in üçüncü video klibi "İstiklal"i yayımladı. Albümün Çiçek Pasajı'nda gerçekleşen ve canlı yayınıyla sosyal medyanın gündemine oturan lansman gecesinde çekilen video klip yine Aslı Çelikel imzası taşıyor.


Yeni Klip : Soner Arıca'dan "Islak Mendil"
Soner Arıca

Soner Arıca, Ahmet Selçuk İlkan'ın "Unutulmayan Şarkılar" isimli albümünde seslendirdiği "Islak Mendil" isimli şarkının video klibi ile müzikseverlerle buluşuyor.


Yeni Klip : Duygu Soylu & Kenan Doğulu düeti: "Baş Harfi Ben"
Duygu Soylu & Kenan Doğulu

Duygu Soylu'nun ilk canlı performans albümü "Kara Elmas (Live)"da yer alan Kenan Doğulu düeti "Baş Harfi Ben"in klibi, Doğulu Music tarafından tüm TV ve radyo kanallarında yayında.


Yeni Klip : Taner Kaya ilk klibini çekti: "Yaklaşmayın"
Taner Kaya

"Dilhun" albümüyle kısa bir süre önce profesyonel müzik kariyerine başlayan Taner Kaya'nın, söz ve müziği Ferhat Göçer'e ait çıkış şarkısı olan "Yaklaşmayın" klibi tüm dijital platformlardaki yerini aldı.


Yeni Klip : "Gardrop"un son klibi "Şaşkın Sevgilim (Akustik)" yayında!
Su Soley

Su Soley'in akustik albümü "Gardrop", sanatçının evde kayıt odası haline çevirdiği ve tüm vokal kayıtlarını yaptığı kendi giysi dolabından adını aldı. Soley'e ait tüm bestelere çekilen kliplerin görüntülerinden oluşan yeni klip, farklı tarzları barındırıyor.


Yeni Klip : Emrah Demiralp'ten yeni video klip: "Allah'ından Bulsun"
Emrah  Demiralp

Emrah Demiralp, Şubat ayında yayınlanan, dijital de iyi bir performans yakalayan "Demleniyorum" isimli albümünün üçüncü klibini "Allah'ından Bulsun" isimli şarkısına çekti.


    12345678910111213141516172737475767778797   >