Menü

Yeni Klip

<   1234567891011121314151617182838485868788898   >

Yeni Klip : Gülben Ergen: "Ben Buralardan Gidicem"
274 okunma
Gülben Ergen

Her çıkardığı albümünde bugüne kadar pek çok hit şarkıya imza atan Gülben Ergen çıktığı andan itibaren zirvedeki yerini koruyan son albümünü "Seni Kırmışlar"ın ikinci klibini Murat Joker yönetmenliğinde "Ben Buralardan Gidicem" şarkısına çekti.


Yeni Klip : Özge Doğru: "Sevecek Günler Var Daha"
97 okunma
Özge Doğru

İlk single çalışması "Velhasıl" ile pop müziğine farklı bir soluk getiren, dört şarkılık EP'si "Mutlu Son" ile büyük beğeni toplayan, aynı zamanda ayakta kanun çalan ilk bayan kanun sanatçısı olan Özge Doğru, usta isimlerden destek alarak hazırladığı "Cellat" albümünün favori şarkısı "Sevecek Günler Var Daha"yı müzikseverlerle buluşturdu.


Yeni Klip : Yavuz Çetin "Bul Beni" yayında!
124 okunma
Yavuz Çetin

Türkiye'nin en önemli blues gitaristlerinden Yavuz Çetin, yayınladığı son albümü "Satılık"ta yer alan "Bul Beni" parçasının klibiyle hayranlarıyla buluşuyor.


Yeni Klip : Tarkan: "Hodri Meydan"
330 okunma
Tarkan

Tarkan'ın DMC etiketiyle yayımlanan son albümü "10"un yeni video klibi söz ve müziği Tarkan'a, düzenlemesi ise Ozan Çolakoğlu'na ait "Hodri Meydan" isimli şarkısına çekildi.


Yeni Klip : Gülden "Mendil Akustik" yayında!
164 okunma
Gülden

Gülden, DMC etiketiyle yayımladığı akustik projesi "Müdavim"in çıkış şarkısı "Unutur Muyum"un hemen ardından hayranlarının yoğun isteği üzerine söz ve müziği kendisine ait olan "Mendil" şarkısının akustik versiyonuna çektiği klibi, 2020'nin son günlerinde müzikseverlere yeni yıl hediyesi olarak armağan etti.


Yeni Klip : Birkan Nasuhoğlu'nun merakla beklenen yeni klibi: "GEL"
147 okunma
Birkan Nasuhoğlu

Müzisyen Birkan Nasuhoğlu, geçtiğimiz günlerde GTR Müzik etiketiyle yayımladığı şarkısı "GEL"in video klibini dinleyicisiyle paylaştı. Giden sevgiliye "geri dön" çağrısında bulunan "GEL"in sözü, müziği ve düzenlemesi Birkan Nasuhoğlu imzası taşıyor.


Yeni Klip : Fatma Turgut'tan "Elimde Dünya"nın 4. video klibi: "Unuttum Gitti"
259 okunma
Fatma Turgut

Fatma Turgut, birçok ödül ile başarısı tescillenen ilk solo albümü "Elimde Dünya"nın dördüncü video klibini "Unuttum Gitti" isimli şarkısına çekti. Ecem Gündoğdu yönetmenliğinde ve Veli Kuzlu görüntü yönetmenliğinde çekilen klipte Fatma Turgut'a şarkının söz ve bestesine imza atan Emre Aydın da eşlik etti.


Yeni Klip : Doğan Duru'nun solo albümünün 2. videosu: "Renkli Reçete"
232 okunma
Doğan Duru

Doğan Duru'nun solo albümü olma özelliğini taşıyan, Pasaj & Garaj Müzik etiketli "Epoch"ta yer alan "Dut"tan sonra şimdi de "Renkli Reçete" şarkısına video klip çekildi.


Yeni Klip : Tuğba Yurt hayranlarını kırmadı, "Sığınak" kliplendi!
202 okunma
Tuğba Yurt Sığınak

Türk Pop Müziği'nin sevilen sesi Tuğba Yurt; sözü Canan Sezgin’e, müziği Beyza Durmaz ve Ali Cem Çehreli'ye, düzenlemesi ise Mustafa Ceceli'ye ait "Sığınak" şarkısına hayranlarından gelen yoğun istek üzerine Mustafa Özen yönetiminde İstanbul sokaklarında klip çekti.


Yeni Klip : Kenan Doğulu: "Dansa Kaldır"
354 okunma
Kenan Doğulu

Kenan Doğulu'nun son stüdyo albümü "Vay Be"nin dördüncü video klibi "Dansa Kaldır" isimli şarkıya çekildi. Sözleri ve müziği Doğulu'ya ait olan şarkının yönetmen koltuğunda Resul Karaca yer alıyor.


<   1234567891011121314151617182838485868788898   >