Menü

Müzik Magazin

    123456789101112   >

Müzik Magazin : Hayali moda dünyası!
Simge

Sahne aldığı gecede söylediği şarkılar kadar cesur kıyafetiyle göz dolduran Simge, kendinden söz ettirmeye devam ediyor. Son dönemde sahnede giydiği kıyafetleriyle ve tarzıyla beğeni toplayan Simge ileride moda dünyasına girip kendi adıyla bir koleksiyon hazırlamak istiyor.


Müzik Magazin : Gülben'e anlamlı bağış!
Gülben Ergen

Dün akşam gerçekleştirilen Türkiye İş ve Spor Ödülleri töreninde açık artırmaya sunulan, Berna Narmanlı Arpacı'nın kanatlanma koleksiyonuna ait tablo, törenin ana sponsoru Bitexen tarafından satın alınıp Gülben Ergen'in başkanlığını yaptığı Çocuklar Gülsün Diye Derneği’ne bağışlandı.


Müzik Magazin : Cem Belevi "Melekti Sanki"nin başarısını dostlarıyla kutladı!
Cem Belevi

Şarkılarıyla olduğu kadar rol aldığı diziler ve reklam filmleriyle genç kızların kalbinde yer eden Cem Belevi, söz ve müziği kendisine ait "Melekti Sanki" şarkısının başarısını yakın arkadaşları İrem Derici, Derya Uluğ, Asil Gök, Cenan Adıgüzel, Murat Balcı, Hacı Ahmet Ak, Hande Özkaş, Özgür Aras ve Özgür Akam'ın Nomads İstanbul'da yaptığı partiyle kutladı.


Müzik Magazin : Simge'nin kep heyecanı!
Simge

Simge, geçen yıl pandemiden dolayı konserlerin olmamasını fırsat bilerek, İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı Ses Eğitimi Bölümü'ne kaldığı yerden devam etme kararı almıştı. Güzel şarkıcı önceki gece yapılan mezuniyet töreninde kep attı!


Müzik Magazin : Ünlü ressam Çağatay Odabaş'tan Berkay'a özel...
Çağatay Odabaş

Türk çağdaş sanatının en dikkat çeken ressamlarından biri olan, eserleri koleksiyonerler tarafından büyük ilgi gören Çağatay Odabaş, Jennifer Lopez'in 52. doğum günü için özel bir eser tasarlamıştı. Odabaş, Jlo'dan sonra şimdi de Berkay için bir film serisinin tüm tablolarını hazırlıyor.


Müzik Magazin : Sibel Bilgiç: "Ne külkedisi ne de acıların kadınıyım..."
Sibel Bilgiç

Yıllar sonra "Diyemedim" şarkısıyla kariyerine kaldığı yerden devam eden Bilgiç, konuk olduğu televizyon programına samimi açıklamalarda bulundu. "Müziği bırakmasaydım çok iyi yerlerdeydim" diyen Sibel Bilgiç, "Nilüfer gibi bir sanatçı olurdum. Başarılı işlere imza atardım. Müzik benim için her zaman bir tutku. 0 zaman çok popülerken böyle bir karar vermiştim. Müzik bir aşk" diye konuştu.


Müzik Magazin : Derya Uluğ, Katarsis'in konuğu oldu!
Derya Uluğ

Uzman klinik psikolog ve yazar Gökhan Çınar'ın hazırlayıp sunduğu "Katarsis" programı iddialı konukları ve gündem yaratan sohbetleri ile dikkat çekmeye devam ediyor. Gökhan Çınar'ın bu haftaki konuğu ise pop müziğin başarılı ismi Derya Uluğ oldu.


Müzik Magazin : Simge'nin bugünlerde morali çok bozuk!
Simge

Arka arkaya çıkardığı şarkılarıyla milyonların kalbini fetheden Simge'nin bugünlerde morali çok bozuk. Ünlü şarkıcı, kendisini sosyal medyada Simge olarak tanıtıp onun adına ünlü isimlerle iletişime geçen dolandırıcıyla mahkemelik oldu!


Müzik Magazin : Nil Karataş: "Eros'un oku ilk bizi vurdu"
Nil Karataş

Son yayınladığı "Eros" şarkısıyla kısa sürede dijital platformlarda zirveye yerleşen güzel popçu Nil Karataş'tan şarkısıyla ve geçtiğimiz aylarda yaptığı evlilikle ilgili ilginç yorum geldi. "Esasında bu şarkıyı albüme koyduğumda eşimle henüz sevgili bile değildim, Eros'un oku ilk bizi vurdu ve evlendik..."


Müzik Magazin : Ece Seçkin ve Çağrı Terlemez nişanlandı!
Ece Seçkin

Ece Seçkin, sevgilisi Çağrı Terlemez'den geçtiğimiz aylarda Güney Afrika'da aldığı evlenme teklifinden sonra aile arasında gerçekleşen sade bir nişan töreniyle evlilik yolunda ilk adımını attı. Ece Seçkin'in evinde gerçekleşen nişanda, 4 yıldır birlikte olan ikili mutluluklarını nikah yüzüğüyle taçlandırdı...


    123456789101112   >