Menü

Röportaj

    1234567891011121314151617181920212223242526272829   >

Röportaj : Merve Demirci Röportajı!
Merve Demirci

"Başka Bir Şey Var Sende" isimli son tekli çalışması ve 25. Kuşadası Altın Güvercin Beste Yarışması'na damga vuran "Birdenbire Olmaz" şarkısıyla adından söz ettiren Merve Demirci, yeni projelerini Mine Ayman'a anlattı.


Röportaj : Caroline Yılmaz Röportajı!
Caroline Yılmaz

"Söz Müzik Caroline Yılmaz" adını verdiği son albümü, albümün çıkış şarkısı "İster Gel İster Gelme" ve hemen sonrasında kliplendirdiği "Dönmem" ile büyük başarı yakalayan Caroline Yılmaz albümünü ve yeni projelerini Mine Ayman'a anlattı...


Röportaj : Mert Berkay: "Haykırdım"
Mert Berkay

İskender Paydaş'ın aranjörlüğü ve prodüktörlüğünde yayımladığı ilk single çalışması "Haykırdım" ile müzikseverlerle buluşan Mert Berkay şarkısının hikayesini Mine Ayman'a anlattı...


Röportaj : Neveser Gerginok Röportajı!
Neveser Gerginok

"İnan ki Değmez Üzülme" isimli son çalışmasını Kuzey Yapım etiketiyle sevenleriyle buluşturan, Türk Sanat Müziği'nin güçlü sesi Neveser Gerginok yeni projelerini Mine Ayman'a anlattı.


Röportaj : Koridor Röportajı! (Solist Tolga Atkın)
Grup Koridor

Uzun bir aradan sonra "Üzülmedim ki" isimli yeni şarkısını Sinan Toprak Production etiketiyle müzikseverlerle buluşturan Koridor, yeni projelerini Mine Ayman'a anlattı: "8 Nisan'da yeni şarkım yayında olacak!"


Röportaj : Onur Cuma Röportajı!
Onur Cuma

"Renöve" isimli ilk albümünü Happy Jingles etiketiyle dijital platformlarda yayınlayan Onur Cuma, yıllardır ezbere söylediğimiz pek çok reklam müziğinin ardından hazırladığı 13 şarkıdan oluşan albümünü Mine Ayman'a anlattı.


Röportaj : Sultan Tulay Röportajı!
Sultan Tulay

"Sultan Tulay On Stage" cover çalışmaları ile müzik sektörüne giriş yapan ve "Seninle" isimli yeni şarkısını sevenleriyle buluşturan Sultan Tulay, müzikal yolculuğunu Mine Ayman'a anlattı: "Çok eskiden, çocuk sayılabilecek yaşlarda abimle sürekli şarkı kayıtları yapardık. Bir gün abim bu şarkı ile çıkageldi..."


Röportaj : Merve Demirci Röportajı!
Merve Demirci

Söz ve müziği kendisine ait olan yeni şarkısı "Dertli Kul" ile nostalji ile modern çizgiyi buluşturan Merve Demirci, yeni projesini Mine Ayman'a anlattı.


Röportaj : Aylince Röportajı!
Aylince

Yedi yıl aradan sonra yepyeni projesi "Ey Aşk" ile müzik kariyerine kaldığı yerden devam eden Aylince, yeni şarkısının hazırlık sürecini Mine Ayman'a anlattı: "Ey Aşk o kadar içime sinmişti ki buna ilk dinleyişte aşk diyebilirim..."


Röportaj : Özge Biroğlu Röportajı!
Özge Biroğlu

Son şarkısı "Dön Diyemem" ile çok sevilen Özge Biroğlu, bir yıl aradan sonra "İzle" isimli yeni şarkısını sevenleriyle buluşturdu ve yeni projesini Mine Ayman'a anlattı.


    1234567891011121314151617181920212223242526272829   >