Menü

Röportaj

    123456789101112131415161718192021222324252627282930   >

Röportaj : Özer Azat ve Gülşah Röportajı!
Özer Azat ve Gülşah

Kadınlara yönelik şiddete karşı bir duruş sergilemek isteyen ve "Harabe" isimli yeni şarkılarını DMC etiketiyle müzikseverlerle buluşturan Özer Azat ve Gülşah, "Harabe" sürecini Mine Ayman'a anlattılar.


Röportaj : Pamuk Pars Röportajı!
Pamuk Pars

"Azılı Bela" ve "Salla Salla" şarkılarıyla ses getiren, "Aşk Bu Ya" isimli yeni şarkısını müzikseverlerle buluşturan Pamuk Pars yeni şarkısını ve projelerini Mine Ayman'a anlattı...


Röportaj : Deniz Cem Röportajı!
Deniz Cem

Rumen sanatçı Anda Adam ile iş birliği yapan ve "Yo No Se" adlı yeni şarkısını müzikseverlerle buluşturan Deniz Cem müzik kariyerini ve yeni projelerini Mine Ayman'a anlattı: "Müzik yaşayan bir sistem. Ben bu değişikliğe güncelleyerek, geliştirerek devam etmek diyorum..."


Röportaj : Eren Sandal Röportajı!
Eren Sandal

"6" isimli mini albümünü Y/Z Prod. etiketiyle sevenleriyle buluşturan Eren Sandal yeni şarkılarını ve albümünün hikayesini Mine Ayman'a anlattı.


Röportaj : Çağrı Duran Röportajı!
Çağrı Duran

Söz ve müziği kendisine ait olan "Kusursuz Cinayet" isimli şarkısıyla müzikseverlerle buluşan Çağrı Duran şarkısını ve yeni projelerini Mine Ayman'a anlattı: "Müzik kariyerim 9 yaşımda bağlama kursuyla başladı..."


Röportaj : Özhan Gül Röportajı!
Özhan Gül

Tamamı kendisine ait 10 yeni şarkıdan oluşan "Kırmızı Kaplı Defter" isimli ilk albümünü müzikseverlerle buluşturan Özhan Gül, hakkında merak edilenleri Mine Ayman'a anlattı: "İlk klibin "Azrail"e çekilmesi benim de tercihimdi. İnsanlar şarkıyı dinledikçe şarkının adı ve verdiği duygu arasındaki ironiyi keşfedip öyle sevdiler..."


Röportaj : Serhat Röportajı!
Serhat

Rachid Taha'nın "Ya Rayah" isimli şarkısının Türkçe versiyonuyla profesyonel müzik hayatına başlayan ve geçtiğimiz günlerde "Benim Halkım" isimli ilk Türkçe şarkısını yayımlayan Serhat, Mine Ayman'ın sorularını yanıtladı: "Melih Kibar, şarkı söylemem konusunda beni yüreklendiren kişiydi."


Röportaj : Gözde Sucu Röportajı!
Gözde Sucu

Sezen Aksu imzalı "Tut Elimden" isimli yeni şarkısını geçtiğimiz günlerde dinleyicisiyle buluşturan Gözde Sucu, hakkında merak edilenleri Mine Ayman'a anlattı: "Eşime, çocuklarıma, aileme bir anı bırakmak istiyorum dedim. Böylece amatör olarak muzik yolculuğum başlamış oldu."


Röportaj : İpek Demir Röportajı!
İpek Demir

Söz ve müziği kendisine, düzenlemesi usta aranjör Erhan Bayrak'a ait olan "Dili Ballım" adlı yeni şarkısında Bülent Serttaş ile buluşan İpek Demir yeni şarkısını ve projelerini yazarımız Mine Ayman'a anlattı.


Röportaj : Musti "Kader" Röportajı!
Musti

Almanya'da yaşayan ve "Kader" isimli şarkısıyla Türkiye'deki müzik dinleyicileriyle buluşan Musti yeni projesi öncesi Mine Ayman'ın sorularını yanıtladı: "Şarkım bana hiç ummadığım ve beklemediğim bir anda ulaştı..."


    123456789101112131415161718192021222324252627282930   >