Menü
Yeni Klip : Gökhan Özen'den iki klip birden!
18 Haziran 2008 Çarşamba - 03:20 GMT
Gökhan Özen

Önceki hafta müzik dinleyicisi ile buluşan ve çok beğeni toplayan Gökhan Özen'in yeni albümü "Bize Aşk Lazım"ın beklenen klibi çekildi. Gökhan Özen her klibinde olduğu gibi yine bir Brezilyalı mankenle kamera karşısına geçti. Patrisya ile iki klip birden çeken Gökhan Özen'in klip görüntüleri çok konuşulacak...

Bir klip ile yetinmeyen Gökhan Özen albümde iki farklı versiyonu bulunan "Vah Vah"a iki farklı klip çekti. Radyolarda sıkça çalışan ve çok istek alan "Vah Vah"ı usta yönetmen Murad Küçük çekti. Murad Küçük'ün kamerasının karşısına geçen Gökhan Özen, 49 saat süren klip çekimlerinden oldukça mutlu ayrıldı. 27 kişilik bir ekip Gökhan Özen için 49 saat dur durak demeden çalıştı. Şarkıları ile tüm genç kızların yüreklerinde fırtınalar kopartan Gökhan Özen'e klipte güzelliği ile baş döndüren Brezilyalı manken Patrisya eşlik etti.

Dansları ile de dikkat çeken Gökhan Özen, "iki farklı versiyonu bulunan Vah Vah'a iki farklı klip çekelim istedik. Denenmemişi denedik ve bizim de çok hoşumuza gitti. Umarım müzik dinleyicisi de çok beğenecek" dedi.