Menü
Yeni Albüm : Murat 3 : "Ben Bunları Haketmedim"
21 Mayıs 2009 Perşembe - 12:46 GMT
Murat 3

Mucize İşler etiketiyle yalnızca dijital platform üzerinden yayınlanacak olan "Ben Bunları Hak Etmedim" isimli albümü ile müzikal birikimlerini paylaşacak olmanın heyecanını yaşayan Murat 3, balkan ve etnik tınıların fazlaca hissedildiği albümü sayesinde Türkiye’nin sınırlarını aşacağını iddia ediyor...

Söz ve müzikleri Murat 3'e ait olan 5 şarkı ve 2 remiksin yer aldığı albümün prodüktörlüğü Meya Orkestrasının şefi Murat Engin tarafından yapıldı. Yüzü batıya dönük bir çalışmaya imza atan Murat 3, albümünde yer alan şarkılarda Balkan ezgilerinin yanı sıra Fransız chansonları ve flamenko etkilerinin de olduğunu söylüyor.

Çok dertli bir anında Murat 3'ün diline dolanan "Ben Bunları Hak Etmedim" nakaratı ile ortaya çıkan şarkı, hareketli ritmi ve yansıttığı coşkuyla bu yaz herkesi eğlenceye davet ediyor.

"Her ne olursa olsun hayattan keyif almayı bilerek yaşamak lazım" felsefesini taşıyan şarkı, arabesk ve karamsar bakış açısından pek hoşlanmayan Murat 3 tarafından eğlenceli bir temada yazıldı.

Albümün ilk video klibi "Ben Bunları Hak Etmedim" isimli şarkıya İstiklal Caddesi’nde eğlenceli bir atmosferde Öteki Film’den Devrim Erdoğan yönetmenliğinde çekildi.