Menü
Yeni Albüm : Gönen'den iddialı albüm: "Vesile"
27 Mayıs 2009 Çarşamba - 03:42 GMT
Gönen

Türk pop müziğinin son dönemdeki başarılı isimlerinden Gönen'den hayranlarında yaz sürprizi. Yakışıklı şarkıcı yeni albüm öncesi hayranlarına tek şarkı ve onun farklı versiyonları ile kareokesinin bulunduğu yaz single'ı hazırladı.

Söz ve müziği Soner Sarıkabadayı'ya, düzenlemeleri Mert Ali İçelli ve Güneş Ünal’a ait olan "Vesile" şarkısının içinde bulunduğu çalışma Mayıs ayı içinde OSSİ MÜZİK etiketi ile yayınlandı.

Bu yaz herkes VESİLE ile coşacak. Havaların ısınmasıyla insan bedeninde meydana gelen enerji değişimini dışarıya çıkaracak "vesile" modern soundu ve enerjisi ile tam bir yaz şarkısı.

Hayranlarıyla hem konserlerinde hemde radyo aracılığıyla da buluşan Gönen, müzik dünyasında Serdar Ortaç, Gökhan Özen, Ferhat Göçer gibi isimlerle Best FM'de artık klasikleşen canlı istek programlarının da sesi olmaya devam ediyor. Eski ve yeni şarkılarının haricinde istek şarkıları gitarı ile söyleyen Gönen, canlı yayında hayranlarıyla buluşuyor.

Fotograflarını Güneş Kazdal'ın çektiği single'ın klibi, VESİLE'nin düzenlemesi Mert Ali İçelli'ye ait olan versiyonuna çekildi.