Menü
Yeni Albüm : Aylince: "Yeni Numaram"
01 Haziran 2009 Pazartesi - 04:07 GMT
Aylince

"Polis" isimli albümü ve albümle aynı adı taşıyan şarkısının klipinde seksi polis imajı ile dikkatleri üzerine çeken ve uzun süre kendinden bahsettirmeyi başaran Aylince Prodüktörlüğünü Yüksel Aman'ın üstlendiği "Yeni Numaram" isimli albümü ile Atlas Prodüksiyon etiketiyle müzik dünyasındaki yoluna kaldığı yerden devam ediyor.

Aylince pop tarzındaki albümü "Yeni Numaram" ile kulvarın da hayli iddialı. Albümde 9 eser yer alırken, albümün müzik yönetmenliğini Hakan Balcı, aranjörlük görevini Selçuk Şahin üstlendi. Albümde sound anlayışı ve Aylince'nin eserlerdeki başarılı yorumcu kimliği ile bu yaza damgasını vuracak.

Albümde ilk dinleyişte hemen dikkat çeken ve hareketli ritmi ile tam bir yaz eseri olan "Yeni Numaram" isimli şarkıya Eyüp Dirlik yönetmenliğinde klip çekildi. "Yeni Numaram" isimli eserin sözü Aylince imzası taşırken bestesi Hakan Balcı ile ortak gerçekleştirdi. Albümde, Aylince imzası yanında müziklerde Hakan Baltacı ve söz müzik olarak Vedat Günaydın imzaları var. Atlas Prodüksiyon bu yazın albümü olarak gördüğü albümden 3 şarkıya birden klip çekti.