Menü
Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Gripin ve Emel Yalçın
16 Mart 2010 Salı - 12:13 GMT
Gripin

Gripin'in yeni albümü, "M.S. 05.03.2010" müzik marketlerdeki yerini Avrupa Müzik etiketiyle aldı. Albümün çıkış şarkısı olan "Durma Yağmur Durma" adlı şarkı çıkar çıkmaz çok sevildi. Sağanak yağmurun altında çekilen şarkının duygusal klibi ekranlardaki yerini aldı. Şarkının sözleri, grubun solisti olan Birol Namoğlu'na, bestesi ise Yunanlı müzisyen Antonis Bardis'e ait.

Albümde, yakın zamanda "Sen Gidiyorsun" ve "Koca Çınar" adlı şarkıların da öne çıkması bekleniyor. Gripin'in son albümünde bir tane de cover şarkıya yer verilmiş, Nilüfer'den dinlemeye alıştığımız "Yolcu Yolunda Gerek" adlı şarkıyı farklı bir yorumla bu albümde dinleyebilirsiniz.

Gripin'in favori şarkısı : Manga - We Could Be The Same
Burcu (Solist Birol Namoğlu) : Akrep
Emel Yalçın

Yıllardır radyo programı yapan ve "Çokemel" olarak tanıdığımız Emel Yalçın ilk albümü "Endorfin" ile müzik marketlerdeki yerini aldı. Sözü ve müziği Murat Güneş'e ait olan "Aşktan Ölelim" adlı şarkısının klibiyle ekranlarda olan Emel Yalçın, albümün konsepti olarak ilk kadın olan "Havva" temasını seçti.

Albümünde Murat Güneş dışında Sezen Aksu ve Hakkı Yalçın şarkıları da var. Yakında yeni klibi için kamera karşısına geçecek olan Emel, yoğun istek üzerine "Endorfin" adlı şarkısını kliplendirecek.

Emel Yalçın'ın favori şarkısı : Mustafa Ceceli - Dön
Burcu : Akrep