Menü
Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Ogün Sanlısoy ve Atiye
22 Mart 2010 Pazartesi - 21:42 GMT
Ogün

Ogün Sanlısoy, sözü ve müziği kendisine ait olan "Yukarıya Bak" adlı şarkısıyla çok sevildi. Bu şarkıyı çok sıkıntılı bir anında yazan sanatçı, şarkısının sözlerinin çok derin olduğunu ve dinleyen herkes için durup hayatla ilgili düşünmeyi sağladığını söyledi.

Şu günlerde stüdyoda olan ve yeni albümünü hazırlayan Ogün Sanlısoy, içinde "Yukarıya Bak" adlı şarkının da olacağı yeni albümünü Nisan ayının son haftasında çıkartmayı planlıyor. Sanatçının yeni albümünde hüzünlü ve romantik şarkıların yanı sıra enerjik ve sert şarkılar da olacak.

Ogün Sanlısoy'un favori şarkısı : Mazhar Fuat Özkan - Gözyaşlarımızı Bitti Mi Sandın
Burcu : Balık
Atiye

Atiye'nin son albümünde Teoman ile düet yaptığı "Kal" adlı şarkı sonunda kliplendi. Klipte sanatçıya Teoman da eşlik etti. Şarkının kaydında bir araya gelemeyen Atiye ve Teoman, zamanlamanın uymaması nedeniyle klip çekiminde de yan yana gelemediler.

Şu günlerde hem İngilizce hem de Türkçe albüm hazırlığında olan Atiye, yakında son albümünden "Dondurma" adlı şarkısını da kliplendirmek istiyor. Bu eğlenceli şarkının bestesi Atiye'ye sözleri ise babasına ait. Atiye, "Dondurma" adlı şarkıya çekilecek olan eğlenceli yaz klibinden sonra bu albümünün promosyonunu bitirecek.

Atiye'nin favori şarkısı : Bora Uzer & Kenan Doğulu - Bundan Sonra Böyle
Burcu : Yay