Menü
Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Sıla ve Fulden Uras
29 Mart 2010 Pazartesi - 10:25 GMT
Sıla

"Sevişmeden Uyumayalım", "İnşallah" ve "Yara Bende" adlı duygusal şarkılarla çok büyük başarı yakalayan Sıla, son albümünden "Bana Biraz Renk Ver" adlı şarkıyı kliplendirdi. Sıla'nın konser görüntülerden oluşan klip ekranlarda.

Son albümünün promosyonuna yaz aylarında da devam etmeyi planlayan Sıla, en az 2 şarkısını daha kliplendirecek. Bir yandan da yeni albümünün hazırlıklarına başlayan sanatçı, 2010 yılının sonbahar aylarında yeni albümünü çıkartmayı planlıyor.

Sıla'nın favori şarkısı : Emre Aydın - Bu Yağmurlar
Burcu : İkizler
Fulden Uras

Uzun bir aradan sonra yeni albümüyle müzik camiasına geri dönen Fulden Uras, 14 şarkıdan oluşan "On" adlı albümü ile çok iddialı. "Aşkından Ölmem Mi Lazım" adlı şarkısının klibi ile ekranlarda izlediğimiz Fulden Uras, orijinali bir Yunan şarkısı olan çıkış şarkısının sözlerini Yasemin Pulat'a yazdırmış.

Albümünde, bir hayli dikkat çeken "Ayrılık Budalası" ve bir Serdar Ortaç şarkısı olan "Geleceğimiz" adlı şarkıları da mutlaka kliplendirmek isteyen Fulden Uras, yakında 2. klip için kamera karşısına geçecek. Albümü çok yeni olmasına rağmen şimdiden yeni albüm hazırlıklarına başlayan Fulden Uras, hiç boşluk olmadan Ekim ayında "On Buçuk" adlı albümünü çıkartmayı planlıyor.

Fulden Uras'ın favori şarkısı : Tuğba Özerk - Gidesim Geldi
Burcu : İkizler