Menü
Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Ayşe Özyılmazel ve Tuğba Özerk
12 Nisan 2010 Pazartesi - 18:52 GMT
Ayşe Özyılmazel"Uzay Heparı Şarkıları" adlı albümde "Biçare" adlı şarkıyı söyleyen Ayşe Özyılmazel, bu şarkıdan sonra albüm hazırlığına başladı ve ortaya kendi ismini taşıyan albümü çıktı. "Enerji" aldı şarkısıyla çok beğenilen Ayşe Özyılmazel, bu şarkının sözlerini kendi yazdı. Albümdeki şarkıları Mert Erken ile birlikte hazırlayan sanatçı, daha şimdiden bir sonraki albümünün hazırlığına yine Mert Erken ile başladı bile...

Bir Yalın şarkısı olan "İki Sakin"i geçtiğimiz haftalarda kliplendiren sanatçı, yakında yaza özel yepyeni bir şarkıyı albümüne eklemeyi planlıyor. Murat Boz'un yeni albümü için 2 şarkı hazırlayan Ayşe Özyılmazel, bu şarkıları da yakında dinleyeceğimizi söyledi.

Ayşe Özyılmazel'in favori şarkısı : Murat Boz & Soner Sarıkabadayı - İki Medeni İnsan
Burcu : Akrep
Tuğba Özerk

Son albümünde kendi şarkılarına da yer veren Tuğba Özerk, özellikle şu günlerde "Gidesim Geldi" adlı şarkısı ile çok beğeniliyor. Sözü ve müziği kendisine ait olan bu duygusal şarkının klibi ekranlarda. Dijital ortamda bu şarkısı 1 milyondan fazla indirilen sanatçı, yoğun ilgiden dolayı oldukça memnun.

Şu günlerde yaza özel 2 şarkıdan oluşacak maxi single albüm hazırlığı içinde olan Tuğba Özerk, yeni şarkılarının 15 Mayıs'a kadar çıkmış olacağını söyledi.

Tuğba Özerk'in favori şarkısı : Manga - We Could Be The Same
Burcu : İkizler