Menü
Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Kutsi ve Nil Özalp
19 Nisan 2010 Pazartesi - 14:06 GMT
Kutsi

"Bambaşka" adlı yeni albümü ile 2 yıl aradan sonra sevenleriyle buluşan Kutsi, albüme ismini veren ve sözleri Sinan Akçıl'a bestesi ise Kiriakos Papadopoulos'a ait olan şarkıyı çıkış şarkısı olarak belirledi. Geçtiğimiz hafta, aynı gün içinde hem "Bambaşka" hem de kendi şarkısı olan "Zor Olsa Da" için kamera karşısına geçen Kutsi, yakında her iki şarkının klibiyle ekranlarda olacak.

Soner Sarıkabadayı'dan "Boya" ve "Kısmetine Güven" adlı şarkıları alan sanatçı, bu şarkılara da çok güveniyor. Kutsi, ileriki aylarda üçüncü klibin bu şarkılardan birine geleceğini söyledi. 1 Nisan’da Poll Production etiketiyle piyasaya çıkan albümde 6 şarkı Kutsi’ye ait. Albümde, "Zor Olsa Da" ve "Boya" adlı şarkıların farklı versiyonları da yer alıyor.

Kutsi’nin favori şarkısı : Hande Yener - Bir Gideni Mi Var Aşkın
Burcu : Balık
Nil Özalp

Yıllardır müziğin içinde olan ama albüm yapmak için doğru zamanı bekleyen Nil Özalp'ın ilk albümü Avrupa Müzik etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı. Murad Küçük'ün yönettiği "Acıkolik" adlı şarkının klibi ekranlarda. Bu albüm için 2 yıl boyunca çalışan Nil Özalp, Tarkan'la olan eski dostluğundan ötürü sözü ve müziği Tarkan'a ait olan "Acıkolik” adlı çıkış şarkısını albümüne koymayı başardı. Ayrıca Serdar Ortaç’tan da destek alan sanatçı, "Kalp Boş" adlı şarkıda Serdar Ortaç ile düet yaptı. Yıllar önce Serdar Ortaç’ın seslendirdiği "Değmez" adlı şarkıyı da albümüne koyan Nil, ikinci klip için "Kalp Boş" ve bir Ersay Üner şarkısı olan "Fotoğraf" arasında kararsızlık yaşıyor.

Nil Özalp'ın favori şarkısı : Gripin - Durma Yağmur Durma
Burcu : Aslan