Menü
Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Gökhan Türkmen ve Kolpa
29 Nisan 2010 Perşembe - 08:36 GMT
Gökhan Türkmen

Gökhan Türkmen'in yeni albümü "Biraz Ayrılık" müzik marketlerdeki yerini aldı. "Büyük İnsan", "Dön" ve "Yan Sen" gibi duygusal şarkılarıyla tanıdığımız Gökhan Türkmen, orta ritimli ve Latin ezgileri taşıyan çıkış şarkısı "Biraz Ayrılık" ile sevenlerini şaşırttı.

Bu şarkının klibiyle ekranlarda olan sanatçı, yakında yoğun istek üzerine ikinci klibin "Rüya" adlı duygusal şarkısına geleceğini söyledi. Ayrıca albümde "Bir Öykü" adlı şarkıda dikkat çekiyor.

Gökhan Türkmen'in favori şarkısı : Gökhan Tepe - Çok Özlüyorum Seni
Burcu : Başak
Kolpa

Canlı performans grubu olan Kolpa'nın ikinci albümü müzik marketlerdeki yerini aldı. Yeni albümleri için, sahnede çaldıkları ve çok yoğun istek alan 5 cover şarkıdan oluşan bir maxi single hazırlayan grup, yaz aylarını Türkiye'nin her yerinde konser vererek geçirmeyi planlıyor.

"Böyle Ayrılık Olmaz" adlı şarkılarının klibiyle ekranlarda olan Kolpa, özellikle bu şarkıyı sahnede söylemekten çok büyük keyif alıyor. Yakın zamanda Murat Boz'un söylemiş olduğu "Maksimum", Kemal Doğulu'nun söylemiş olduğu "Bir Yerde", Levent Yüksel ve Yüksek Sadakat'in söylemiş oldukları "Kadınım" ile yıllar önce Serkan Civelek'in söylemiş olduğu "Bu Aşk Bitmeli" adlı şarkı albümde yer alan diğer şarkılar arasında. Yakında ikinci klip için kamera karşısına geçmeyi planlayan grup üyeleri, "Kadınım" adlı şarkıyı kliplendirmeyi planlıyor.

Kolpa'nın favori şarkısı : Atiye & Teoman - Kal
Burcu (Solist Barış Yurtçu) : Boğa