Menü
Yeni Single : Yıldız Kaplan'dan muhteşem dönüş!
17 Mayıs 2011 Salı - 20:18 GMT
Yıldız Kaplan

Uzun süredir ortalarda görünmeyen Yıldız Kaplan sessizliğini yepyeni bir şarkı ile bozuyor. Kendisini özleyenleri baştan aşağı yenilediği gözalıcı imajıyla sevindirecek Yıldız Kaplan; söz ve müziği Gülşen'e ait "Haberin Yok" şarkısı ile bu yaz kendinden çok söz ettirecek.

"Aşk Dili" adını verdiği single çalışmasında, Gülşen imzasını taşıyan şarkısı "Haberin Yok"u seslendiren Yıldız Kaplan, verdiği üç yıllık aranın ardından müzik dünyasına bomba gibi dönüyor. Düzenlemesini Ozan Çolakoğlu'nun yaptığı ve herkesin duyar duymaz beğenisini toplayan şarkısına çok güvendiğini belirten şarkıcı, kendine yepyeni bir ekip kurarak enerjisini tazelediğini belirtiyor. Albüm fotoğrafları için Ergin Turunç'un objektifine birbirinden özel pozlar veren şarkıcının Haberin Yok şarkısının video klibi için seçtiği isim ise yönetmen Murad Küçük.

İnternet ve korsan yüzünden single albüm çalışmasının daha etkili bulduğunu belirten Yıldız Kaplan, gerek müzikal gerekse fiziksel anlamda herkesi çok şaşırtacak geri dönüşü için uzun süredir çalışıyor. Ortalarda gözükmediği sıralarda şan dersleriyle sesini geliştiren şarkıcı, verdiği 3 yıllık ara sırasında, kendini geliştirmeye vakit ayırdığını ve 2011 yazında biriktirdiklerini paylaşmaktan mutluluk duyacağını belirtiyor. Yıldız Kaplan Aşk Dili Seyhan Müzik etiketiyle müzik marketlerde yerini alacaktır.