Menü
Yeni Albüm : Gülben Ergen "Hayat Bi Gün"
22 Ağustos 2011 Pazartesi - 23:09 GMT
Gülben Ergen

Her albümüyle büyük başarılara imza atan Gülben Ergen, on şarkıdan oluşan heyecan verici bir müzik çalışmasına imza attı. 1,5 yılda hazırlanan "Hayat Bi gün" isimli onuncu stüdyo albümü, Seyhan Müzik etiketiyle raflarda yerini alıyor. Unutulmaz, geniş kitlelere mal olmuş, sayısız hit şarkının sahibi Gülben Ergen, müzikal çizgisinin dışına taşmadan hazırladığı yeni albümünde umutlarını, hüzünlerini ve sevinçlerini dinleyicisi ile paylaşıyor.

Taşkın Sabah'ın müzik direktörlüğünde hazırlanan albümde Fettah Can, Ersay Üner, Eflatun, Serdar Ortaç, Mustafa Sandal gibi değerli söz yazarı ve bestecilerin eserleri bulunurken, miks ve masteringini Tarık Ceran yaptı.

Hayranlarının merakla beklediği bu albümde, Gülben Ergen'in Mustafa Sandal ile düet yaptığı, dijital platformlarda ve Ttnet'te 3 milyondan fazla tıklanarak indirilen ve dinlenilen 2010 yazının hiti "Şıkır Şıkır" da yer alıyor.

Albümün ilk video klibi, söz ve müziği Sedar Ortaç'a ait olan "Yarı Çıplak" şarkısına Nihat Odabaşı yönetmenliğinde çekildi.

"Hayat bi gün sadece kendi için yaşayamayacağını gösterir insana... Sözlerini, sevgisini, ışığını paylaşması gerektiğini öğretir... Bu şarkılarda benim yüreğimde ses bulup size akan umutlarım, yok olup gideceğini bildiğim hüzünlerim, bi o kadar da sevinçlerim var."

Gülben Ergen
  Yarı Çıplak
Söz & Müzik: Serdar Ortaç
Massuscuktan
Söz & Müzik: O. Kaan Özdemir
Dünyaları Versem
Söz & Müzik: Fettah Can
Vıdı Vıdı
Söz & Müzik: O. Kaan Özdemir
Yok Acelem
Söz: Fettah Can Müzik: Cansu Kurtçu
Şıkır Şıkır
Söz: Mustafa Sandal Müzik: Amr Mostafa
Tesadüf
Söz & Müzik: Ersay Üner
Masal Olalım
Söz & Müzik: O. Kaan Özdemir
Şıkır Şıkır – feat. Mustafa Sandal
Söz: Mustafa Sandal Müzik: Amr Mostafa
Tesadüf (Akustik Versiyon)
Söz & Müzik: Ersay Üner